Desktop iCalendar Lite Desktop iCalendar Lite 3.0.0.528

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Desktop iCalendar Lite to niewielka aplikacja, pełniąca rolę kalendarza wyświetlanego na pulpicie systemu Windows. Z racji oferowanej funkcjonalności dobrze sprawdza się ona także jako organizer osobisty, umożliwiając zarządzanie z poziomu pulpitu listą istotnych dla użytkownika wydarzeń oraz zadań do wykonania.

Program ceniony jest przez użytkowników przede wszystkim za przejrzysty i intuicyjny interfejs graficzny oraz wygodę w jego obsłudze. Takie operacje jak dodanie nowego wydarzenia lub zadanie do wykonania ogranicza się jedynie do kilku kliknięć myszką i wpisania podstawowych parametrów. Wśród tych ostatnich znalazł się m.in. tytuł definiowanego elementu, termin jego rozpoczęcia i zakończenia, lokalizacja, opis, a także kategoria.

Desktop iCalendar Lite umożliwia definiowanie zdarzeń i zadań cyklicznych, które automatycznie powtarzane będą co jakiś czas. Każdemu z nich towarzyszyć może zadeklarowany przez użytkownika alarm w postaci powiadomienia pop-upem i/lub sygnałem dźwiękowym. Poprawnie dodane elementy wyświetlane są na kalendarzu i towarzyszących mu listach zdarzeń oraz TODO.

Pozycja kalendarza i dostępnych z nim list na pulpicie może być dowolna. Użytkownik może bez ograniczeń przeciągać wybrane elementy aplikacji w różne obszary pulpitu. Wygląd i kolorystykę kalendarza zmieniać możemy za pośrednictwem dostępnych w opcjach programu motywów graficznych. Możliwe jest także tworzenie własnych stylów, definiowanie kolorystki, rozmiaru i położenia czcionki itd.

Desktop iCalendar Lite pozwala na subskrypcję publicznych kalendarzy Google, a także współpracę z kalendarzami stworzonymi przy użyciu aplikacji Apple iCal, Lightning i Sunbird.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!