r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Despicable Me

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Witajcie drogie Minionki, to ja wasz ukochany Gru. Tak rozpoczyna się przygoda z Despicable Me - Minion Rush. Wprowadza nas ona w świat znany z bajek o Gru i jego wiernych Minionkach.

Galeria programu

Wcielamy się w jednego z bardziej ciapowatych minionków, który chce zostać Minionkiem Roku. Zadanie postawione przed nami jest niezwykle proste - biec do przodu, unikać przeszkód oraz wykonywać polecenia. Proste, ale jednak wymaga zręcznościowych umiejętności. Musimy unikać przeszkód, zbierać różnego rodzaju gadżety i przede wszystkim zbierać banany. Banany służą nam do ulepszania Minionka, dokupywania mu nowych gadżetów oraz ulepszania starych.

Do przebiegnięcia mamy kilka torów, na każdym z nich inne przeszkody. Pod koniec każdego z torów czeka nas walka z bossem. Tu akurat role się odwracają - my uciekamy przed jego podwładnymi a czasem celnym ciosem kierujemy słabszego z nich w stronę głównego przeciwnika. Brak paska życia u bossa nie pozwala nam na dokładne wyliczenie ile ciosów musi otrzymać aby zostać pokonany.

W grze występują dwie waluty - banany, zdobywane podczas biegu, oraz G-Coins które możemy kupić za gotówkę. Gra potrafi wciągnąć na wiele godzin młodych fanów Minionków jak i starsze osoby chcące sprawdzić swoją sprawność manualną w poruszaniu małymi rozrabiakami

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.