reklama

Despicable Me: Minion Rush 1.7.2.1

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Minion Rush to typowa gra typu „runner” produkcji Gameloft na licencji DreamWorks. Gra nawiązuje do znanego filmu „Jak ukraść księżyc?” oraz „Minionki rozrabiają”.

Gracz wciela się w minionka, który biegnie próbując zdobyć trofeum „Minonek roku”. Biegnie on (oczywiście bez końca) przez sześć dostępnych plansz, które odblokowują się w trakcie rozgrywki. Do dyspozycji gracza jest labolatorium Gru, osiedle, "legowisko El Macho", śródmieście, centrum handlowe oraz "Anti-Villain League".

Za banany, które zbiera się podczas rozgrywki można kupować dodatkowe bonusy, takie jak „wielki minionek” czy „rakieta”. Przeszkodami podczas biegu są obiekty statyczne, czyli różnego rodzaju zepsute samochody lub pochodnia ognia oraz dynamiczne, czyli np. pojazdy prowadzone przez Minionki. Aby podnieść level w grze wystarczy wykonywać misje, które są dostępne w menu pauzy oraz po zakończeniu rozgrywki .

Wyniki da się udostępniać na Facebooku oraz porównywać je ze znajomymi grającymi w tę grę na tej samej platformie. Minion Rush umożliwia konkurencje ze znajomymi poprzez rzucanie im wyzwań. Ponadto, co tydzień pojawia się konkurs, dzięki któremu da się zdobyć dodatkowe punkty.

Despicable Me: Minion Rush działa dość dobrze, jednak na początku pojawiają się lekkie przycięcia niezależne od modelu telefonu. Gra dostępna jest za darmo. Uwaga. Znajdują się mikropłatności.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 27.11.2016 11:19

Nie musisz wystarczy że masz konto połączone z fb wtedy pamięta wszystko na jakim lvl skonczyles

  #3 13.08.2016 08:50

Czy jak mam tą grę na jednym telefonie z androidem to mogę mieć ja w tym samym stanie na drugim ? Czy trzyma wszystko przechodzić od początku ?

  #2 08.01.2016 19:31

Ok to zadzwoń pod uwagę ze to będzie ok

  #1 12.08.2015 08:48

Lol

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić