Destiny 2: Porzuceni

Strona główna Windows Gry Mody i dodatki do gier
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Destiny 2: Porzuceni to oficjalny dodatek do Destiny 2, czyli pierwszoosobowej strzelanki nastawionej na rozgrywkę w trybie multiplayer, w którym znajdziemy także dwa poprzednie DLC (Klątwa Ozyrysa oraz StrategOS) oraz możliwość natychmiastowego awansowania postaci na 30. level. Rozszerzenie wymaga podstawowej wersji gry Destiny 2.

Fabuła Destiny 2: Porzuceni

Autorzy Destiny 2: Porzuceni przygotowali zupełnie nową opowieść, którą poznamy w trakcie przechodzenia nowych misji fabularnych. Przed rozpoczęciem zabawy dowiemy się, że na Rafie króluje bezprawie, a z Więzienia Starszych uciekli najgroźniejsi przestępcy. Gracze muszą zrobić wszystko, by przywrócić dany porządek, ale nie będzie to łatwe zadanie. Zwłaszcza, że na polu walki zginął sam Cayde-6, towarzysz kierowanej przez gracza postaci.

Nowości w Destiny 2: Porzuceni

Obok zadań powiązanych z głównym wątkiem scenariusza, Destiny 2: Porzuceni zawiera także nowe przygody, nowe aktywności w miejscach docelowych i wiele innych atrakcji, w tym przede wszystkim nowy tryb rywalizacji PvE o nazwie Gambit, w którym naprzeciwko siebie stają dwie czteroosobowe drużyny.

Destiny 2: Porzuceni oferuje mechanikę rozgrywki znaną z Destiny 2, co oznacza, że mamy tutaj do czynienia z FPS-em, który skupia się na eksploracji pół-otwartych lokacji (samemu lub w gronie innych użytkowników), walce z przeciwnikami, zbieraniu coraz lepszych elementów wyposażenia (rodzaje broni, zbroje, gadżety, itp.) i awansowaniu na kolejne poziomy doświadczenia.

Co dokładnie zawiera dodatek Destiny 2: Porzuceni?

  • nowa kampania fabularna
  • nowy tryb rywalizacji PvE - Gambit (4 na 4)
  • nowe przygody, nowe aktywności i nie tylko
  • doskonale znana mechanika rozgrywki z Destiny 2
  • niedostępne wcześniej lokacje do zwiedzania

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!