r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Desura build 100.64

Strona główna Windows Dom Inne programy dla domu
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Desura to specjalne narzędzie, służące do zarządzania grami zakupionymi poprzez system dystrybucji cyfrowej Desura, dostępny za pośrednictwem strony internetowej desura.com.

Z poziomu głównego okna programu możemy zapoznać się z zawartością cyfrowego sklepu Desura, kolekcją posiadanych gier, dostępnymi modyfikacjami do najpopularniejszych tytułów, społecznością graczy, a nawet skorzystać ze specjalnego działu adresowanego do twórców gier komputerowych. Korzystając z odpowiedniej zakładki możemy skontaktować się także z pomocą techniczną (w języku angielskim), by na przykład rozwiązać problemy z działaniem aplikacji i zakupionymi grami.

r   e   k   l   a   m   a

Gry oferowane w sklepie Desura są dostępne w kilku zakładkach – możemy wybrać, czy chcemy zapoznać się z najświeższą ofertą, czy też przejrzeć najpopularniejsze gry lub nadchodzące premiery. W osobnych kategoriach umieszczono tytuły objęte promocją i ufundowane przez graczy. Desura posiada także możliwość zakupu gier w specjalnych pakietach (np. w jednym zestawie można nabyć trzy odcinki epizodycznej przygodówki).

Jeśli chcemy, możemy także zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat naszej aktywności (narzędzie wyświetla m.in. czas spędzony online i umożliwia kontaktowanie się ze znajomymi), jak również podejrzeć profile innych użytkowników, by zapoznać się z ich kolekcją gier lub dowiedzieć się, skąd pochodzą i wysłać im zaproszenie do grona naszych znajomych.

Uwaga!

  • Przed rozpoczęciem korzystania z aplikacji należy utworzyć nowe konto lub zalogować się, wykorzystując swoje konto na Facebooku, Google Plus, Twitterze bądź Steamie. Program może pracować w trybie online lub offline.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.