r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Desura beta dla Linuksa już udostępniona do testów

Strona główna Aktualności

O autorze

Desura — platforma cyfrowej dystrybucji gier — dostępna jest na razie jedynie dla Windows. Ale od dłuższego czasu trwają prace nad rozszerzeniem jej zasięgu i powiększeniem społeczności. Na pierwszy ogień Desura wzięła Linuksa.

Celem Desury jest zdobycie klientów wśród użytkowników systemów Mac OS X i Linux. Klient dla Linuksa rozwija się dość szybko i już został oddany w ręce testerów. Na razie wersja beta Desury dla Linuksa jest poddawana testom w zamkniętym gronie „wybranych”, co ma na celu szybkie wyeliminowanie błędów. Ale kiedy tylko lista usterek skurczy się do rozsądnych rozmiarów, otwarte zostaną publiczne testy.

Pierwsi w kolejce do przyjęcia do zamkniętej grupy testerów są oczywiście użytkownicy, którzy zgłosili się najwcześniej. Ale lista nie jest zamknięta i wciąż można próbować wziąć udział w programie, poprzez przyłączenie się do grupy użytkowników Desury. Poza tym Desura obiecuje pojawienie się w sklepie mnóstwa gier, w tym pozycje dotąd niedostępne na Linuksie, więc jest na co czekać.

r   e   k   l   a   m   a

Niestety póki co o kliencie dla Mac OS X słuch zaginął, ale miejmy nadzieję, że po ukończeniu prac nad wersją dla Linuksa pozwoli zespołowi zająć się kolejną platformą.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.