Detect It Easy Detect It Easy 2.05

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Detect It Easy to bardzo proste w obsłudze narzędzie, dzięki któremu zapoznamy się ze szczegółowymi informacjami na temat wybranego przez nas pliku.

Do czego służy Detect It Easy?

Co prawda Detect It Easy współpracuje ze wszystkimi rodzajami plików, ale tak naprawdę z programu warto skorzystać głównie w sytuacji, gdy dysponujemy plikiem wykonywalnym EXE, by sprawdzić, w jakim języku napisano daną aplikację.

Jak działa Detect It Easy?

Obsługa Detect It Easy nie sprawi nikomu największych problemów, bowiem ogranicza się do wskazania ścieżki dostępu do pliku lub umieszczenia go w aplikacji techniką „przeciągnij i upuść”. Z prawidłowym odczytaniem niektórych informacji poradzą sobie jednak wyłącznie bardziej doświadczeni użytkownicy.

Detect It Easy oferuje wiele opcji w zakresie modyfikowania wyglądu interfejsu, więc możemy dostosować wygląd programu do własnych preferencji. Niezależnie od tego, w jaki sposób go skonfigurujemy, będziemy mogli liczyć na szybkie działanie aplikacji. Być może dlatego, że nie ma możliwości powiększenia niewielkiego okna, w którym wyświetlane są szczegóły na temat pliku.

Najważniejsze cechy Detect It Easy:

  • łatwe i szybkie uzyskiwanie informacji na temat wybranych plików
  • prosta obsługa (wskazanie ścieżki zapisu pliku lub umieszczenie go w programie techniką „przeciągnij i upuść”)
  • możliwość dostosowania wyglądu aplikacji do swoich potrzeb

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!