r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Deus Ex: Human Revolution ze Steam można będzie tanio zaktualizować do Director's Cut

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

25 października pojawi się ulepszone wznowienie gry Deus Ex: Human Revolution w postaci edycji Director's Cut i Square Enix postanowiło przynajmniej komputerowcom dać opcję sprawdzenia go bez potrzeby kupowania całego nowego produktu. Jeśli ktoś już ma Bunt Ludzkości ze Steama to w obniżonej cenie będzie mógł zaktualizować sobie tytuł do tej tak zwanej wersji reżyserskiej, z wszelkim DLC i wieloma usprawnieniami.

Cały Deus Ex w cyfrowej edycji ze sklepu Valve to będzie wydatek rzędu blisko 20 euro, co przy posiadaniu wcześniejszej wersji gry ze Steam i przesiadce na Director's Cut zmniejsza się do niecałych 8 euro. Jeżeli do tej pory zainwestowaliśmy też w fabularne rozszerzenie przygody Missing Link to damy jeszcze mniej, bo prawie 4 euro. Square Enix pragnie pokazać, że nikogo (przynajmniej z komputerowców) naciągać nie chce.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.