reklama

Deus Ex: The Fall na urządzenia z systemem iOS

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Powrót do marki Deus Ex, zapoczątkowanej w 2000 roku, udał się Square Enix z projektem Deus Ex: Human Revolution naprawdę dobrze, nic więc dziwnego, że gracze nabrali apetytu na więcej. Tego lata ponownie zanurzą się w cyberpunkowych klimatach za sprawą Deus Ex: The Fall. Próżno będą jednak produkcji szukać w wersji konsolowej lub PC na półkach sklepowych — to dzieło przeznaczone wyłącznie na urządzenia z systemem iOS.

Rozgrywka nie będzie różniła się zbytnio w stosunku do wydanego dwa lata temu dzieła. Naturalnie główne zmiany to przeprojektowanie interfejsu z myślą o ekranach dotykowych i łączące się z tym ułatwienia (automatyczne przechodzenie we wskazane miejsce, namierzanie się na wrogów). Tym razem jako twardy Ben Saxon, oczywiście zmodyfikowany cybernetycznie, będziemy skradać się oraz wykańczać wielu groźnych nieprzyjaciół, starając się uratować życie wszystkich ulepszonych technologicznie ludzi. Fabuła jest bezpośrednią kontynuacją książki Deus Ex: The Icarus Effect autorstwa Jamesa Swallowa. Pojawią się nowe postacie, ale też takie znane z Human Revolution — akcja dzieje się w tym samym, 2077 roku. Deus Ex: The Fall kosztować ma niecałe 6 euro. Minimalne wymagania gry to iPad 2, iPhone 4S lub iPod Touch 5. Kiedyś doczekamy się ponoć też jej wersji dla Androida.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama