r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dev Center 1.5.1401.6

Strona główna Windows Phone Firma

Dev Center jest niezbędnym narzędziem dla każdego, kto posiada konto w Windows Phone Dev Center — serwisie dla programistów Windows Phone.

Dzięki Dev Center można śledzić wszystkie aplikacje, jakie są na naszym koncie deweloperskim. Zarówno te, które już są dostępne w Sklepie, jak i takie, które nie dostały jeszcze certyfikatu i nie są widoczne dla klientów.

r   e   k   l   a   m   a

W Dev Center szybko sprawdzić można stan każdej z aplikacji, liczbę pobrań i błędów z podziałem na okresy. W oddzielnym oknie przejrzymy recenzje napisane przez użytkowników, a jeśli tego potrzebujemy, dostaniemy ich tłumaczenie na konkretny, wybrany język.

Aplikacja pozwala także na szczegółowe przejrzenie płatności — zyski z płatnych aplikacji. Warto dodać, że przypięty kafelek w oknie startowym wyświetlać będzie informacje o nowych pobraniach i awariach aplikacji.

Dev Center jest oficjalną aplikacją od Microsoftu dla deweloperów Windows Phone. Wymagane jest posiadanie konta w Windows Phone Dev Center. Co ważne, połączenie z serwerem jest szyfrowane.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

W sklepie Windows Phone będziesz mógł teraz pokłócić się z twórcami aplikacji

18
OPROGRAMOWANIE 13.08.2014 | Grzegorz Jamiołkowski

Microsoft udostępnia deweloperem Windows Phone możliwość odpowiedzi na recenzje użytkowników, związane z aplikacjami w mobilnym markecie Windows. Nowa funkcja w założeniach pozwolić ma na prostszy kontakt użytkownika z twórcą oprogramowania. Redmond coraz częściej udostępnia nowe elementy w panelu zarządzania aplikacjami w markecie Windows i Windows Phone. Wiele nowych pomysłów, zgłaszanych przez społeczność, jest wdrażanych w DevCenter. W ostatnim czasie największą zmianą było połączenie zarządzania oprogramowaniem w sklepie Windows i Windows Phone w jeden panel. Obecnie deweloperzy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.