Dev Center Dev Center 1.5.1401.6

Strona główna Windows Phone Firma
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dev Center jest niezbędnym narzędziem dla każdego, kto posiada konto w Windows Phone Dev Center — serwisie dla programistów Windows Phone.

Dzięki Dev Center można śledzić wszystkie aplikacje, jakie są na naszym koncie deweloperskim. Zarówno te, które już są dostępne w Sklepie, jak i takie, które nie dostały jeszcze certyfikatu i nie są widoczne dla klientów.

W Dev Center szybko sprawdzić można stan każdej z aplikacji, liczbę pobrań i błędów z podziałem na okresy. W oddzielnym oknie przejrzymy recenzje napisane przez użytkowników, a jeśli tego potrzebujemy, dostaniemy ich tłumaczenie na konkretny, wybrany język.

Aplikacja pozwala także na szczegółowe przejrzenie płatności — zyski z płatnych aplikacji. Warto dodać, że przypięty kafelek w oknie startowym wyświetlać będzie informacje o nowych pobraniach i awariach aplikacji.

Dev Center jest oficjalną aplikacją od Microsoftu dla deweloperów Windows Phone. Wymagane jest posiadanie konta w Windows Phone Dev Center. Co ważne, połączenie z serwerem jest szyfrowane.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!