r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DevCheck System Info 2.12

Strona główna Android Narzędzia Benchmarki i diagnostyka

DevCheck System Info to aplikacja służąca do bieżącego monitorowania pracy urządzenia mobilnego.

Za pomocą programu możemy sprawdzić wiele podstawowych parametrów naszego smartfonu lub tabletu, z możliwością odświeżania i aktualizowania danych w czasie rzeczywistym. Aplikacja wyświetla informacje o zużyciu rdzeni procesora, o jego temperaturze i obciążeniu, o poziomie naładowania i temperaturze akumulatora, a także o ilości dostępnej pamięci RAM.

r   e   k   l   a   m   a

Ponadto, w programie sprawdzimy także nr IMEI urządzenia, dane sieci internetowej (WiFi oraz mobilnej), podejrzymy informacje o wszystkich aktywnych aplikacjach (wraz z danymi o zużywanej przez nie pamięci). DevCheck System Info pozwala również przeanalizować kamery tylnej oraz przedniej kamery w urządzeniu.

Aplikacja wyglądem nawiązuje do wytycznych Material Design, jest przejrzysta i prosta w obsłudze. W wersji bezpłatnej wyświetla reklamy, ale można je wyłączyć, płacąc ok. 11 zł. Ta kwota umożliwi też wybór innego motywu graficznego i oraz tematu głównego aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.