reklama

DevCrowd — nowa odsłona Java4people już 14 kwietnia w Szczecinie

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

DevCrowd to konferencja, którą przez trzy poprzednie edycje znaliśmy jako Java4people. Organizacją nadal zajmuje się grupa Szczecin Java User Group i nadal odbywa się ona pod hasłem „Dziel się wiedzą, dziel się pasją!”.

Technologie, najlepsze praktyki rozwoju oprogramowania czy zarządzania projektami to tylko niektóre tematy, które są warte uwagi uczestników aplikacji. Agenda została podzielona na dwa bloki prezentacji oraz na ścieżkę odbywających się równolegle warsztatów praktycznych Scala i Node.js. Wśród poruszanych na prezentacjach tematów znajdą się między innymi Clojure w aplikacjach webowych, zdroworozsądkowe praktyki w projektach IT czy sposób na napisanie framework webowy w tydzień.

DevCrowd rozpocznie się w sobotę, 14 kwietnia, o godzinie 9:00 w budynku numer dwa Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie przy ulicy Żołnierskiej 52. Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i wybrać odpowiednią dla siebie ścieżkę (prezentacje, prezentacje + warsztaty Scala, prezentacje + warsztaty Node.js). Portal dobreprogramy objął spotkanie patronatem medialnym.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić