r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DeviceLock 8.1.66453

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia administracyjne i internetowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Zaawansowana aplikacja przeznaczona do autoryzowania dostępu do urządzeń zainstalowanych na lokalnym komputerze dla użytkowników i grup (m.in USB, FireWire, adaptery Wi-Fi i Bluetooth, napędy CD-ROM, stacje dyskietek, smartphony, porty serial, COM, LPT i każde inne urządzenia plug-and-play).

Galeria programu

DeviceLock oferuje takie funkcje jak kontrolowanie dostępu do urządzeń według różnych kryteriów (określone dni/godziny), ustawianie trybu read-only dla urządzeń, definiowania specyficznych danych (pliki, kalendarze, emaile, notatki itp.) jakie mogą być synchronizowane z innymi komputerami i urządzeniami Windows Mobile i znacznie więcej. Program z powodzeniem można również wykorzystać do wykrywania i blokowania sprzętowych keyloggerów (USB i PS/2). Poza tym DeviceLock pozwala na monitorowanie działań wykonanych na zdalnych komputerach. W skład DeviceLock wchodzą takie narzędzia jak DeviceLock Enterprise Manager, DeviceLock Management Console i DeviceLock Service Settings Editor.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.