DeviceLock 9.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia administracyjne i internetowe
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zaawansowana aplikacja przeznaczona do autoryzowania dostępu do urządzeń zainstalowanych na lokalnym komputerze dla użytkowników i grup (m.in USB, FireWire, adaptery Wi-Fi i Bluetooth, napędy CD-ROM, stacje dyskietek, smartphony, porty serial, COM, LPT i każde inne urządzenia plug-and-play).

DeviceLock oferuje takie funkcje jak kontrolowanie dostępu do urządzeń według różnych kryteriów (określone dni/godziny), ustawianie trybu read-only dla urządzeń, definiowania specyficznych danych (pliki, kalendarze, emaile, notatki itp.) jakie mogą być synchronizowane z innymi komputerami i urządzeniami Windows Mobile i znacznie więcej. Program z powodzeniem można również wykorzystać do wykrywania i blokowania sprzętowych keyloggerów (USB i PS/2). Poza tym DeviceLock pozwala na monitorowanie działań wykonanych na zdalnych komputerach. W skład DeviceLock wchodzą takie narzędzia jak DeviceLock Enterprise Manager, DeviceLock Management Console i DeviceLock Service Settings Editor.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!