r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Devil's Third wciąż żyje

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Tomonobu Itagaki, którego za poziom trudności we współczesnych odsłonach serii Ninja Gaiden przeklinali gracze (a inni z kolei pokochali), zakończył kilka lat temu współpracę z Temoc Koei, aby w zaciszu własnego Valhalla Game Studios poświęcić się tworzeniu niezwykle krwawej gry akcji Devil's Third. W 2010 roku tytuł mający się ukazać pod banderą THQ zaprezentowano światu po raz pierwszy, a potem... Wydawca niestety zbankrutował, zaś o projekcie słuch zaginął. Prace nad nim jednak trwają dalej.

Itagaki w jednym z niedawnych wywiadów potwierdził wreszcie, że diabelska trójca nie poszła do kosza, a wręcz przeciwnie, dzieło planowane na Xboksa 360 oraz PlayStation 3 z dnia na dzień jeszcze pięknieje. Okazuje się, że jego zespół zwyczajnie nie jest jeszcze gotowy pokazać tytułu światu na nowo, dlatego trzyma się w cieniu. Trwają też rozmowy z wydawcami, więc do czasu wykrystalizowania się konkretnej umowy nie ma co sypać informacjami. Japończyk uspokaja, że cały czas ma rękę na pulsie, a fani wiedzą, czego mogą się spodziewać po jego produkcji. Gra będzie krwawa, brutalna i wymagająca.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.