Najdziwniejsze i najgłupsze aplikacje na Androida — część 2 i kolejne 5 pokręconych aplikacji

Witaj w drugiej części (pierwsza część) najdziwniejszych i najgłupszych aplikacji na system Android. Tutaj także chcę Ci ukazać kolejne 5 zaskakujących pomysłów, jakie wpadły na głowy znudzonym programistom. 

Tak czy inaczej, pozdrawiam zakręconych ludzi, którym wpadają do głowy takie niesamowicie pomysły. To dowodzi ogromnej wyobraźni, nie chcę wiedzieć, co siedzi twórcom w głowie poza tymi aplikacjami ;)

Najdziwniejsze i najgłupsze aplikacje na Androida

W dzisiejszym wpisie zobaczymy drugą porcję 5 zaskakujących aplikacji, ich jakość, wykonanie i pomysł oceńcie sami.

Turn Down For What?!

Aplikacja Turn Down For What?! jest jedną z nielicznych, których głównym zadaniem jest dźwięk i kolorowy mrugający ekran. Doskonale koi nerwy, pozwala się uspokoić tylko po to, by parę sekund dalej zachęcić Cię do klikania ekranu smartfona w celu puszczenia od nowa dźwięku z mrugającym ekranem... po kilkunastu sekundach wkurzony klikasz jak szalony w ekran, generując przy tym zmęczenie, spalając kalorie, czego efektem jest Twoja lepsza sylwetka następnego dnia.

Tę aplikację polecam wszystkim, którzy nie lubią ciszy w autobusie czy tramwaju i starają się pobudzić wszystkich wokół do aktywności słownej. Tylko uwaga, często aktywność słowna przeobraża się na aktywność ruchową, grozi to uszczerbkiem na zdrowiu, ale... za odszkodowanie będziesz mógł kupić mały, dobrze grający głośnik bluetooth, który pozwoli Ci kontynuować Twoją misję słowno-ruchową społeczeństwa zachęcając nieświadomych ludzi do aktywności. Więc spokojnie możesz po krótkim czasie nazwać siebie trenerem personalnym. Nie zapomnij zakupić dobrego powerbanka, bo wtedy trening niektórych osób zostanie nieoczekiwanie przerwany.

Wspaniała aplikacja Turn Down Fot What?! jest stworzona wręcz do jej używania w cichych pomieszczeniach. Gwarantuję, że nikt nie będzie bierny po kilkukrotnym naciśnięciu ekranu z odpaloną aplikacją.

Rubby Bird

Lubisz głaskać ptaka ? Ja też, tylko że nie trwa to długo... szybko uciekają i siadają na nieosiągalnym dla mnie miejscu. Mowa oczywiście o papugarniach, które pozwalają na głaskanie ptaków bez przeszkód, bez obaw o zdrowie swoje i osób towarzyszących.

Aby mieć pewność, że żaden ptaszek nie ucieknie, możesz pobrać aplikację Rubby Bird. Dzięki niej już żaden ptaszek Ci nie ucieknie, gdyż nigdzie on się nie wybiera i możesz głaskać, aż odpadną Ci ręce. Czas znajdujący się w aplikacji pokaże Ci czy warto wykupywać dłuższy czas pobytu w papugarniach, czy może wystarczy dużo krótszy, gdyż nie będziesz w stanie dłużej głaskać przylatujących ptaków.

Aplikacja posiada delikatny odgłos ptaka, który można porównać do wystąpień w sejmie przez pewnego polityka. Szczerze polecam ten cudowny głos, kojący, powodujący odprężenie i chęć głaskania.

Ponieważ jest to tylko aplikacja, nie ma obaw, że zagłaszczesz kogoś na śmierć. No po prostu nie ma szans, możesz głaskać bez oporu, a zdradzę, że dla wytrwałych są inne ptaszki !

Poop Tracker

Potrzeby fizjologiczne każdy z nas musi oddawać, przynajmniej raz dziennie. Dobrze zaprojektowana, z wieloma opcjami i prostym kalendarzem pozwoli zapisać Ci... jaką zrobiłeś kupę. 

Tak, aplikacja dzięki której nie zapomnisz nigdy więcej koloru, długości, ciężkości i ogólnego stanu Twojej potrzeby (tzw. dwójki), gdyż każdego dnia możesz to sobie zapisać i w razie potrzeby wrócić i sprawdzić jak było tego samego dnia miesiąc temu.

Atutem aplikacji Poop Tracker jest fakt, że nie śmierdzi, jak można by się spodziewać po oddaniu "dwójki". Ręce czyste, a notatnik z takimi potrzebnymi informacjami zawsze może się przydać, przecież nie możesz pozwolić, abyś zapomniał o wyglądzie, kolorze itp. przetrawionego posiłku.

To ja dokończę kolację i uzupełnię dzisiejszy dzień o nowe informacje w aplikacji.

Lick Ice Cream Prank

Jest Ci gorąco, a aplikacja Air blower fan nie działa ? Spróbuj ochłodzić się za pomocą lodów. Do wyboru różne smaki i kształty w aplikacji Lick Ice Cream Prank.

Dzięki wyświetlaniu lodów i tworzeniu własnych na ekranie smartfona, Twój organizm stanie się chłodniejszy, a dodatkowo lizanie ekranu spowoduje pomniejszenie loda wyświetlanego na ekranie, przez co oszukasz swoje zmysły, które będą myśleć, że to Ty zjadłeś.
Doskonały patent dla tych, którzy nie mają w pobliżu sklepu, a chcą się ochłodzić.

Twórca aplikacji pomyślał o tym, abyś się nie zabrudził i zrobił takie lody, które pod wpływem ciepła nie kapią i tym samym, nie ubrudzą Twoich nowych ubrań.
Samo lizanie ekranu nie jest zdrowe, ale weź pod uwagę korzyści. Czysty ekran, doskonale wylizany... wróć, doskonale czysty tylko trochę mokry.

Ci, co są na diecie i oszukują, także mogą skorzystać z aplikacji, gdyż są to lody fit, które nie powodują przybierania na wadze. Fit lody są najlepsze dla naszej sylwetki, a do tego bez glutenu, bez laktozy, bez cukru i bez chemii. Sama świeżość, spróbuj sam.

S.M.T.H

Zastanawiałeś się jak wysoko lata Twój smartfon w czasie upadku ? Pomoże Ci w tym aplikacja S.M.T.H, która zmierzy ilość metrów, jaką przeleci smartfon. 

Aplikacja jest wykonana w sposób dbający o sprzęt, ponieważ prócz aktywowania opcji "Super wytrzymałość" informuje nas, abyśmy nie upuszczali telefonu na ziemię, nie powodowali jego ruchu obrotowego w powietrzu, nie spuszczali ze spadochronu i nie wysyłali go w kosmos za pomocą rakiety. Tak więc podziękowania dla autora za ostrzeżenia, nie pisał jednak o próbie zrzucenia z wieżowca 30 metrowego na kawałek papieru toaletowego, jak to w przypadku reklamy mrówek, więc chyba można.

Dbałość o szczegóły, czytelny wynik lotu i możliwość udostępnienia wyniku jest na ogromny plus. Brakuje jeszcze możliwości zamieszczania czy automatycznego wyszukiwania zdjęć smartfonu przed rzutem - tak na wszelki wypadek, aby później wiedzieć jakich części szukać.

Mój rekord to 0,64m. Więcej się bałem, a tryb samolotowy nie działa, jak powinien (telefon nie lata, chyba wada produkcyjna).