Najdziwniejsze i najgłupsze aplikacje na Androida — część 4 i kolejne 5 pokręconych aplikacji

Na początku myślałem, że nie ma szans na znalezienie tylu beznadziejnych i "głupich" aplikacji na system Android. Myliłem się, jest ich całe mnóstwo.

Rozumiem dokształcanie się, próba sprawdzenia, czy aplikacja działa na wszystkich urządzeniach itp. jednakże nie zmienia to faktu, że aby wymyślić pewne aplikacje, trzeba oglądnąć sporo nieudanych meczów piłkarskich reprezentacji Polski... takie mundialowe nawiązanie.

Najdziwniejsze i najgłupsze aplikacje na Androida - część 4

W dzisiejszym wpisie poznamy kolejne pięć (5) najdziwniejszych i najgłupszych aplikacji na system Android.

Ciekawi co tym razem ? Jeśli tak to zapraszam do dalszej części wpisu ;) 

Pregnancy Test 

Co powiesz, aby sprawdzić na szybko, czy jesteś w ciąży bez wydawania kasy na testy ciążowe ?

Z pomocą przychodzi banalna w obsłudze aplikacja nazwana Pregnancy test, dzięki której sprawdzisz, czy jesteś w ciąży. Aplikacja charakteryzuje się prostotą obsługi i nie potrzebujesz smartfona z wyższej półki cenowej. Wystarczy przyłożyć palec we wskazane miejsce na ekranie, a zaawansowane algorytmy na podstawie Twojego palca, ciepłoty, pulsu, tętna itp. ocenią czy jesteś w ciąży.

Aplikacja doskonała dla imprezowiczek, które lubią zaszaleć. Radzę zapisywać numery telefonów, w końcu teraz łatwo namierzyć każdego z powodu przymusowej rejestracji numerów. Szach-mat niegrzeczni panowie.
Oczywiście aplikacja także jest dobrą alternatywą dla testów ciążowych, jeden test kosztuje 2 dobre czekolady, więc szkoda obchodzić się smakiem skoro można mieć dwie rzeczy.

Darmowa aplikacja, szczerze polecam. Sprawdza się na 99% ! Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Gdy żona śpi, przykładam jej palec do ekranu i wiem, czy była grzeczna dzisiejszego dnia.

Dajcie znać, czy test w postaci aplikacji w Waszym przypadku zdał egzamin, czy popełnił błąd. No, chyba że boisz się dowiedzieć prawdy, wtedy nie radzę korzystać z tego wspaniałego wynalazku stworzonego przez genialnego programistę.

Stevie Wonder Simulator

Zawsze chciałem się wcielić w czyjąś osobę, ale bałeś się konsekwencji i tego, co może się stać ?

Z pomocą przychodzi Stevie Wonder Simulator, który pozwoli Ci przejrzeć na oczy i sprawdzić jak jest widziany świat przez Stevie Wonder. Śmiało pobierz aplikację i wciel się na chwilę w znaną postać, bez żadnych minusów, wad i negatywnych odczuć.

Po uruchomieniu aplikacji widzimy mniej więcej jak Stevie Wonder. Zaskoczony ? Ja też, nie wiedziałem, że można dostrzegać tyle barw, tak ogromną przestrzeń barw o ogromnym zakresie.

Jeśli chodzi o pole widzenia, jest ono trochę ograniczone, ale powodem tego stanu rzeczy są zbyt małe wyświetlacze, można spróbować na monitorze 40" czy coś tego rodzaju, aby dostrzec prawdziwe piękno.

Cała aplikacja jest darmowa, na dole mały pasek reklam, który niesamowicie wyróżnia się z całej aplikacji, czy może Stevie cały czas widzi reklamy przez swoimi oczyma ? Trzeba tę zagadkę wyjaśnić, ktoś chętny ?

Super Anti-Mosquito killer

Zaczyna się lato, chodź i wiosna jest gorąca... za gorąca. Tak czy inaczej, wszystkiego rodzaju owady wcześniej wróciły do życia, szybkiej się rozmnażają i nas denerwują.

Najbardziej denerwującym owadem jest jednogłośnie komar, a właściwie to komarzyce, które lecą na wszystko, co wydziela dwutlenek węgla i ma na tyle delikatną skórę, aby ukąsić ofiarę. Gdyby tylko sobie latały, to jeszcze dałoby się przeżyć, ale jeśli coś brzęczy i wydaje irytujący dźwięk, a do tego kąsa do takiego stopnia, że do końca imprezy drapiesz się w jedno miejsce to źle.

Z pomocą przychodzi doskonale przemyślana aplikacja Super Anty-Mosquito killer. Pozwoli ona na ustawienie takiej częstotliwości wydawanej przez nasze urządzenie, że żadna komarzyca już się nie zbliży. Wadą jest to, że niektóre częstotliwości (kilka do wyboru) słyszymy także my, musimy wybrać albo komary, albo denerwujący pisk.

Aplikacja sprawdza się w 100% ! Żaden komar mnie nie ugryzł po jej włączeniu, może dlatego, że byłem w domu przy zamkniętym oknie... no nie wiem, wydaje mi się, że to dzięki ten aplikacji. 

Sprawdźcie i dajcie znać. 

Lawn Mower Sound

Dźwięk kosiarki jednych uspokaja, innych denerwuje, a jeszcze innym przypomina o niezbyt miłej rzeczy, jaką jest koszenie sporej ilości trawnika.

Aplikacja Lawn Mower Sound wydaje dźwięk kosiarki w ultra-hiper-fullHD-music co da niezapomniane przeżycie i doznania. 

Tą wyjątkową aplikację na Androida można zastosować w wielu okolicznościach, np.: gdy Twój sąsiad dziennie kosi, a wieczorem siedzi i popija piwko patrząc na ważny mecz, który Ciebie zupełnie nie interesuje możesz podłączyć smartfona z ta aplikacją pod kolumny i zaserwować sąsiadowi darmową porcję dźwięków kosiarki. Możliwe, że po tym zabiegu przemyśli swoje chęci co do koszenia i będzie robił do rzadziej.

Jeśli natomiast jesteś leniuszkiem, a mamusia kazała pokosić ogródek, bo za parę dni wróci z wakacji, to spokojnie możesz odpalić dźwięk kosiarki, a z drugiego telefonu zadzwonić do mamusi udając, że wykonujesz ciężką pracę. A jak wróci to powiesz, że trawa urosła z powrotem. 

Water Drink

Jeśli chce Ci się pić, a nie masz ani pieniędzy, ani wody to wypróbuj aplikację Water Drink.

Jest to innowacyjna aplikacja, która pozwoli Ci napoić się w każdym momencie, wystarczy, że odpalisz aplikację. Twój smartfon napełni się wodą z lodowca, odgłosy nalewania wody sprawią ulgę dla Twojego ciała no i finalnie możesz się napić.

Uwaga, każdy smartfon ma z innej strony otwór, z którego wylatuje woda, więc sprawdź to w specyfikacji Twojego urządzenia. 

Co tu więcej opisywać, po prostu sprawdź, jak smakuje schłodzona woda z lodowca !