Najdziwniejsze i najgłupsze aplikacje na Androida — przygotuj się do randki

W kolejnej odsłonie dziwnych i głupich aplikacji na Androida czas na aplikacje, które pozwolą Ci przygotować się do randki. Jak wiadomo, na pierwszej randce trzeba zadbać o wygląd i wiedzieć, o czym można porozmawiać z drugą osobą. 

O ile wygląd jest prostą sprawą, o tyle przygotowanie sobie mniej więcej tematów do rozmów nie jest rzeczą prostą, nie mogą to być konkretne tematy - takie mniej więcej. Niektórzy idą o krok dalej i przed spotkaniem wolą wiedzieć, czy w ogóle mają jakieś szanse i czy jest sens zawiązywania większej więzi.

Najdziwniejsze i najgłupsze aplikacje na Androida - przygotuj się do randki

Poniżej aplikacje, które z pewnością Ci we wszystkim pomogą ! Bez obaw, jesteś w dobrych rękach.

Shave Me

Na pierwszą randkę dobrze jest przyjść ogolonym, mało która dziewczyna zadowoli się facetem z wąsikiem i brodą, która wskazuje na zaniedbanie i lenistwo. 

Z pomocą przychodzi aplikacja Shave Me, która pozwoli Ci bezboleśnie i szybko się ogolić tak, abyś mógł się czuć komfortowo przy drugiej osobie. Całe golenie nie zajmuje dużo czasu, nie trzeba nawet pianki do golenia czy innych "wspomagaczy", tylko aplikacja na Androida i odrobina baterii na smartfonie, aby golarka mogła działać.

Działanie jest proste. Odpalasz aplikację, klikasz "On" i zaczyna się działanie golarki. Wibracje powodują masaż Twojej twarzy, co dodatkowo ułatwia golenie, a odgłos golarki gwarantuje jej poprawne działanie.

Są ludzie, którzy mówią, że to nie działa. Nie wierz im, przecież żaden programista nie wrzuciłby do sklepu aplikacji, która nie działa... więc do dzieła, bo czas leci, a partnerka nie będzie czekała na Ciebie, to Ty masz czekać na nią.

Jeśli jesteś płcią piękną, to możesz użyć tej aplikacji do ogolenia nóg, nie pozwól, by pierwszy dotyk faceta spowodował jego negatywne zaskoczenie i szybko uciekł. Skoro nogi są nieogolone to na końcu trasy puszcza Białowieska ? Nie każdy lubi takie klimaty, ja sam wolę zamiast lasu np.: morze.

Kissing Test

Zastanawiałeś/aś się kiedyś czy Twój sposób całowania jest odpowiedni ? Teraz masz szanse sprawdzić siebie i poćwiczyć całowanie.

Aplikacja Kissing Test sprawdzi, czy całujesz romantycznie, z pasją i czy masz w tym doświadczenie. Każdy z tych kategorii ukazuje ilość procentów, którą osiągasz. Ponieważ jest to sztuczna inteligencja i nie powinna się obrazić, możesz trenować do ostatniego momentu spotkania. Nie bój się, druga osoba nie wykryje, że trenowałeś na smartfonie, ponieważ aplikacja nie podkabluje Cię... no chyba, że ugryziesz ją w wargi.

Całowanie nie jest taką trudną rzeczą, sprawdź siebie i nie pozwól, aby Twój pierwszy pocałunek był kiepskiej jakości, zafunduj partnerce/partnerowi chwilę zapomnienia. Unikaj gryzienia warg na pierwszym spotkaniu, nie chcesz przecież, aby pomyślał/a, że jesteś głodny i nie stać Cię na nic poza bombonierką z Biedronki i kwiatkiem zerwanym na polu.

Tooth Brushing Timer

Umyj ząbki, nie strasz zapachem z ust. Przedstawiana aplikacja Tooth Brushing Timer może nie jest tak głupia i dziwna, ale mnie śmieszy... ilu z Was z zegarkiem w ręku myje ząbki 3minutki ?

Tak czy inaczej, mycie zębów jest podstawą każdego człowieka, nie tylko przed randką, ale i na co dzień. Pozwala to na zdrowe i lśniące białe ząbki każdego dnia. Jeśli natomiast zaniedbałeś/aś tę sprawę to zawsze możesz użyć kostki do WC, włóż do buzi na parę minut, wypłucz usta i wypluj całą zawartość. 

Nie będę się tutaj rozpisywał, bo nie ma o czym. Taka mała drobna uwaga, przed randką warto umyć ząbki dłużej niż 3 minuty, załóżmy 3:05m ;)

PimplePopper

Trądzik to zmora każdego nastolatka, ale i nie tylko. Często nawet dorosłe osoby spotykają się z niechcianym stworkiem pod naszą skórą, który próbuje się wydostać, tworząc brzydko wyglądające zgrubienia. 

PimplePopper pozwoli Ci poćwiczyć wyciskanie tego świństwa, zanim zrobisz to na sobie. Trening czyni mistrza i gdy zdobędziesz doświadczenie, będziesz mógł zrobić sam sobie dobrze, tzn. usunąć niepotrzebne stworki z twarzy.

Dzięki aplikacji dowiesz się, w jakich kierunkach naciskać, z jaką siłą i jak szybko, aby pozbyć się trądzików oraz jak wyciągnąć całe świństwo siedzące pod skórą. Ponieważ są maniacy usuwania trądzików, to zalecam im tę aplikację przed randką, aby nie kusiło, oglądając twarz drugiej osoby.

Chyba nikt nie lubi, jak osoba przed nim patrzy w twoją twarz i ślini się, gdy zobaczy trądzik i zapyta "Mogę wycisnąć ?". Wiem, że takie pytanie zagwarantuje, że partnerka jak teraz nie ucieknie to już nigdy, jednakże wolałbym, aby nikt tego nie próbował.

Tester miłości

Zastawiasz się czy do siebie pasujecie, czy w ogóle jest sens tego spotkania, ile macie szans na zostanie parą ?

Rozumiem, że stres zjada każdego, ale nic tak nie podnosi na duchu, jak wiedza przed spotkaniem o tym, że podobasz się drugiej osobie, leci na Ciebie i z pewnością Wam się uda. A gdyby tak zrobić test miłości, który pozwoli dowiedzieć się, w ilu procentach do siebie pasujecie ? Z pomocą przychodzi Tester miłości, w którym wpisujesz imię Twoje i partnerki/a, a aplikacja, wykonując masę skomplikowanych obliczeń i odpytując każdą galaktykę, da Ci odpowiedź ilość procent (%) szans na miłość. 

Pochwal się swoim wynikiem i nawet jeśli będzie mniej niż 50%, nie załamuj się i idź przed siebie, zawsze mogło 0% ! Masz szansę, śmiało, nie poddawaj się.

Kiedy umrę?

Są osoby, które boją się wiązać z druga osobą, myśląc jak szybko umrą i nie będą mieli czasu dla siebie, dlatego pomocna może okazać się ta aplikacja.

Mowa oczywiście aplikacji Kiedy umrę?, która ze zdjęcia twarzy, które zostanie wgrane, podpowie, kiedy możesz oczekiwać się śmierci swojej i danej osoby. Możesz tutaj sprawdzić, kiedy obecny partner wyciągnie nogi do przodu, abyś Ty mógł/a związać się z inną osobą nie raniąc tej pierwszej. Nie jest to fair, ale lepiej tak niż celowe podtruwanie starymi batonikami.

Możesz sprawdzić także, ile Tobie zostało życie i czy nie będzie to zbyt krótki czas, abyś mógł/a szaleć. Pomoże to także zdecydować kiedy myśleć o w wydaniu na świat potomka. Ważne, nie sprawdzaj ile przeżyje dziecko, gdyż jego rysy twarzy powodują, że aplikacja wariuje i powoduje zawieszenie całego systemu.