Zmień swoją twarz — chwila relaksu w szare dni

Żyjemy w świecie gdzie technika idzie do przodu w zastraszającym tempie i ciągle przyspiesza. Wiele rzeczy, które kiedyś wymagały ogromnego nakładu pracy są automatycznie tworzone przez różnego rodzaju algorytmy.
Skorzystajmy z tego i cofnijmy się parę lat wstecz lub dajmy innym uśmiech na twarzy pokazując coś czego mogą się nie spodziewać.

Szybka zmiana twarzy, bez zaawansowanych programów graficznych to już standard w dzisiejszych czasach. Co prawda taka "zmiana twarzy" za pomocą aplikacji na smartfona nie jest idealna zarówno w kontekście dopasowania jak i jakości, ale... za darmo i dla zabawy dlaczego nie.

Przedstawiam Wam aplikację, jakich nie mało w Sklep Play (nie wiem jak to wygląda na innych systemach), właśnie do zmiany swojej twarzy na nieco inną. 

Interfejs aplikacji - jeden wspólny (jeden autor)

Interfejs tych aplikacji jest bardzo prosty. Ponieważ należy do jednego twórcy są one prawie identyczne.

Po uruchomieniu aplikacji wybierz "START" i teraz w niektórych wersjach systemu Android zapyta o zezwolenia, jakie ma przyznać aplikacji. Zezwól na dostęp do aparatu (odmów, jeśli zrobisz foto twarzy i później wejdziesz w aplikacje do jej zmiany) i drugie musisz zezwolić aplikacji na dostęp do multimediów na urządzeniu, co pozwoli na wybranie zdjęcia z Twojej galerii.

Kolejnym krokiem jest wybranie jednej z dwóch opcji. Zazwyczaj są to "Camera" i "Library" lub "Choose". Wybranie pierwszej opcji jaką jest "Camera" pozwoli Ci na zrobienie zdjęcia swojej lub czyjejś twarzy, w prawym górnym rogu jest ikonka dzięki której zmienisz aparat z tylnego na przedni i odwrotnie. Druga opcja to "Library" lub "Choose", dzięki której będziesz mógł wybrać zdjęcie do edycji twarzy z Twojego urządzenia.

Po wybraniu zdjęcia lub jego wykonaniu ustawiasz "znaczniki" (tak to nazwę), w miejsce oczu, ust, podbródka itp. Znaczniki i ich ilość są różne, w zależności od aplikacji. Cały ten zabieg nie zajmuje więcej niż 5sekund ;)

Ostatni krok to wybranie opcji nazwanej "GO!" lub "Ready ? Go!" i tutaj musisz czekać... u mnie trwa to 1sekundę !

AgingBooth - Dodaj sobie parę lat

Aplikacja dla Androida pod nazwą AgingBooth daje możliwość dodania sobie parę lat. Dla ciekawskich jak będą wyglądać mając parę lat więcej jest to fajna zabawa, zawsze można udawać starszego na portalach społecznościowych.

Wiemy jak będą wyglądać gwiazdy za parę lat ! 

FatBooth - Parę kilo za dużo

Aplikacja dla Androida pod nazwą FatBooth daje możliwość zobaczenia jak będzie wyglądać nasza twarz mając parę dodatkowych kilogramów. Pamiętajcie, kochanego ciałka nigdy za wiele i tego się trzymajmy, a drugą wymówką jest fakt, że ciężkie osoby trudniej uprowadzić.

Wiemy jak będą wyglądać gwiazdy mając parę kilo więcej !

 BaldBooth - Zaczynamy łysieć, ale tylko na środku

Aplikacja dla Androida pod nazwą BaldBooth daje możliwość zobaczenia siebie lub innej osoby w zaawansowanej fazie łysienia, ale tylko po środku. pamiętajcie aby czapki ściągać powoli, spokojnie a nie szybkimi ruchami bo możecie wyglądać jak ofiary tej aplikacji. 

Wiemy jak będą wyglądać gwiazdy gdy zaczną łysieć !

UglyBooth - z łabędzia w brzydkie kaczątko

Aplikacja dla Androida pod nazwą UglyBooth daje możliwość zobaczenia konkretnej osoby gdy z łabędzia zamieni się w brzydkie kaczątko, tak, odwrotnie niż w bajce. Nie wszyscy czują się pięknie, wiec może aby poczuć się lepiej pośmiać się z tego jak by inna osoba wyglądała gdyby miała kilka niedoskonałości ? A może jesteśmy cudowni i uważamy, że aplikacja nie da rady zrobić z naszej twarzy komedio-dramatu.

Wiemy jak będą wyglądać gwiazdy gdyby były brzydkie !

BimboBooth - Przesadnie wymalowani

Aplikacja dla Androida pod nazwą BimboBooth daje możliwość wymalowania siebie w sposób przesadny... chodź jak tak patrze, na niektóre kobiety to aplikacja zdecydowanie mniej nakłada makijażu i upiększenia. A gdyby tak facet się pomalował i chciał być śliczny i podobny do kobiety ? Niektórzy lubią takie "sporty", może po ten aplikacji zmienią "sport". W sumie, każdy jest piękny na swój sposób, niby nie liczy się wygląd tylko wnętrze.

Wiemy jak będą wyglądać gwiazdy gdyby przesadziły z makijażem !

BoothStache - Zapuszczamy wąsa

Aplikacja dla Androida pod nazwą BoothStache daje możliwość sprawdzenia swojego wyglądu mając wąsa. Szkoda czasu zapuszczać wąsa i patrzeć jak inni głupio patrzą, sprawdź już teraz jak będziesz wyglądał mając wąsa. A może chcesz aby Twój facet zapuścił wąsa ? Zanim mu to powiesz, sprawdź czy będzie mu pasować.
Aplikacja daje możliwość paru rodzaju wąsów.

Wiemy jak będą wyglądać gwiazdy gdyby zapuściły wąsa !

MixBooth - Mieszanie dwóch twarzy

Aplikacja dla Androida pod nazwą MixBooth daje możliwość złączenia dwóch twarzy w jedną, możemy np: zobaczyć jak będziemy wyglądać gdybyśmy byli Afroamerykaninem czy mielibyśmy chodź trochę urody z naszego ideału. Z takiego połączenia wychodzą czasami różne dziwolągi, a czy Ty też będziesz jednym z nich to się okaże. Sprawdź, zobacz, skomentuj.

Wiemy jak będą wyglądać dzieci gwiazd w dorosłości !

Aplikacja dnia - znamy już to... Aplikacje tygodnia !

Daję Wam aplikacje tygodnia. Siedem zwariowanych aplikacji na każdy dzień tygodnia, a wszystkie do zamiany twarzy, jedne wychodzą super a inne niezbyt, tak to już jest z automatami. Nie oszukujmy się, ale jeśli ktoś oczekiwał lepszych rezultatów to musi poszukać inne.. inne ? Sprawdzę, już na następny tydzień w "Aplikacje tygodnia" :D

Wszystko proszę wziąć na żarty, nie chciałem nikogo urazić.