Dialog Messenger Dialog Messenger

Strona główna Mac Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz pr​ogram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dialog Messenger to zdecydowanie więcej niż komunikator. Mamy tutaj do czynienia z potężną aplikacją wyposażoną w rozmaite funkcje przydatne w trakcie wykonywania grupowych projektów zarówno w firmie, jak i poza nią.

Narzędzie pozwala na kontaktowanie się z innymi użytkownikami na różne sposoby. Poza opcją wysyłania wiadomości tekstowych Dialog Messenger oddaje do dyspozycji możliwość przeprowadzania wideo konferencji dla maksymalnie pięciu osób (wówczas ekran zostaje podzielony na części), a oprócz tego dostępne są także bezpłatne, standardowe połączenia głosowe. Zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie okazuje się bardzo przydatne w sytuacjach, kiedy nie możemy spotkać się z członkami naszego zespołu.

Dialog Messenger oferuje funkcję udostępniania plików (dokumentów tekstowych, plików dźwiękowych, filmów i wielu innych) o nieograniczonym rozmiarze. Co ciekawe, użytkownik może dołączać także notatki do treści, którymi dzieli się z innymi osobami. W przypadku dysponowania pokaźną liczbą materiałów warto skorzystać z dostępnej wyszukiwarki ułatwiającej zlokalizowanie potrzebnych danych.

Warto wspomnieć, że Dialog Messenger posiada funkcję rozpoznawania mowy. To ciekawe rozwiązanie, które pozwala na zostawianie wiadomości głosowych innym użytkownikom. Wspomniana opcja przekształca również mową na tekst, a następnie wysyła nadany w ten sposób komunikat do adresata.

Program zawiera specjalny algorytm, dzięki któremu nie ma mowy o niedostarczonych wiadomościach. Dialog Messenger będzie wysyłał je tak długo aż trafią one do odbiorcy. Narzędzie zoptymalizowano pod kątem pracy z sieciami komórkowymi poprzedniej (jak 2G) oraz nowej generacji.

Uwaga!

  • Po uruchomieniu Dialog Messenger będzie wymagał podania numeru telefonu użytkownika w celu przesłania kodu aktywacyjnego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!