r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Diary - Mood Tracker 1.13.6

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Relaks i koncentracja

Diary - Mood Tracker to aplikacja, za pomocą której można prowadzić dziennik samopoczucia i nastroju.

Program opiera się na prostym pomyśle. Wystarczy każdego dnia (o wybranej porze, a jeśli potrzebujemy przypomnienia, możemy wybrać taką opcję w aplikacji) oznaczyć, jaki mieliśmy nastrój. Obrazu dopełni też informacja o czynnościach, które wykonywaliśmy danego dnia, a do wyboru mamy te proponowane w aplikacji (np. jedzenie, praca, podróż) lub te, które ustalimy samodzielnie. Do każdego wpisu możemy też dodać notatkę. Program podpowiada kilka stanów ducha, od bardzo radosnego do depresyjnego, a ich nazwy są dostępne po angielsku. Można jednak je ustalić wg własnych preferencji.

Im dłużej będziemy prowadzić zapiski o nastroju, tym więcej danych zwróci nam program. Otrzymamy je w formie wykresu, z którego dowiemy się m.in., jak długo trwał nasz najlepszy okres w dobrym humorze, jakie codzienne czynności przekładają się na korzystne samopoczucie, a przez co czujemy się kiepsko.

Szata graficzna programu jest przyjemna dla oka i nawiązuje do estetyki Material Design. Sama aplikacja jest zaś prosta i intuicyjna w obsłudze. W wersji darmowej oferuje wszystkie możliwości, ale wyświetla reklamy. Można się ich pozbyć, płacąc ok. 11 zł.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Yandex.Browser, Dropzone, GIPHY, HiLight i Qus – najciekawsze programy tygodnia

17
30.04.2016  •  Anna Rymsza

Jak co sobotę zapraszam Was do zapoznania się z nowościami w naszej bazie programów. Yandex.Browser Yandex.Browser jest w naszej bazie programów od dawna, ale w tym tygodniu uzupełniona została wersja dla OS X. To elegancka i lekka przeglądarka, zbudowana na bazie projektu Chromium. Jej ogromną zaletą jest tryb Turbo, czyli kompresja przesyłanych do przeglądarki danych na serwerach producenta, podobnie jak ma to miejsce w Operze czy niektórych przeglądarkach mobilnych. Tryb Turbo w Yandex Browser można włączać ręcznie lub automatycznie. W tym drygim przypadku kompresja będzie aktywna…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.