r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dictionaries 1.2.5

Strona główna Mac Edukacja i nauka Języki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dictionaries to niewielki program, który pozwala dodać do systemowego Słownika zasoby Wikitionary. Dzięki temu w Słowniku dostępne jest między innymi tłumaczenie słów angielskich na język polski.

Galeria programu

Po zainstalowaniu programu wystarczy pobrać słowniki dla wybranych języków. Zostaną one automatycznie dodane także do programu Słownik, gdzie można znajdować tłumaczenia różnych słów. Słownik polsko-angielski zawiera ponad 32 tysiące definicji.

Definicje z zainstalowanych dodatkowych słowników będą dostępne także w menu kontekstowym dla słów. Przy wielu z nich można odsłuchać nagrania prawidłowej wymowy. Jeśli w systemie nie znajduje się moduł sprawdzania pisowni, Dicrionaries zadba także o niego.

Wersja demonstracyjna programu ma ograniczone możliwości. Za pełną wersje trzeba zapłacić 5,99 euro.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Appteka, MICASA, f.lux, BetterPoints i Time-Lapse Tool – najciekawsze aplikacje tygodnia

22
OPROGRAMOWANIE 02.04.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Na koniec tygodnia przygotowaliśmy dla Was listę najciekawszych nowości z naszej bazy programów i aplikacji mobilnych. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Appteka Aplikacja Appteka to pomysłowy sposób na kupowanie leków, także tych na receptę, znajdowanie tańszych zamienników i… odczytywanie legendarnego lekarskiego pisma przez farmaceutów. Wystarczy zrobić zdjęcie recepty. Zostanie ono wysłane i odczytane przez farmaceutę, a na tej podstawie w aplikacji pojawią się informacje o przepisanym leku i jego zamienniki, jeśli są dostępne. W aplikacji można przygotować…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.