r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dieta dla lenia 2.1.1

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Dieta i zdrowe odżywianie

Program Dieta dla lenia zawiera gotową dietę, ze szczegółowym planem i przepisami na każdy dzień tygodnia, a także z kalkulatorem zapotrzebowania na kalorie w zależności od wieku, płci, wzrostu, wagi i aktywności fizycznej.

W Diecie dla lenia znajdziemy rozpisaną dietę i jeśli zdecydujemy się z niej skorzystać, dzienna dawka kalorii wyniesie ok. 1,8 tys. Przepisy zawarte w aplikacji są przygotowane przez dietetyków, co daje pewność, że korzystając z nich nasz organizm będzie miał zapewnione posiłki o odpowiednio wysokiej jakości i korzystne dla zdrowia.

Program pozwala też obliczyć dzienne zapotrzebowanie na kalorie, w oparciu o wiek, wzrost, wagę, płeć i informacje o aktywności fizycznej. Z tych obliczeń dowiemy się, ile kalorii dziennie należy przyjmować, aby utrzymać bieżącą wagę. Aplikacja pozwala też ustawić przypomnienie o każdym posiłku w ciągu dnia, np. o śniadaniu o godz. 8:30 i drugim śniadaniu o godz. 10:30. Godziny powiadomień można zmieniać wg własnych preferencji.

Program ma prosty, czytelny interfejs, a zawarte w nich informacje są podane w zrozumiały sposób. Przydatna jest też opcja dodawania zdjęć do zalecanych posiłków, co pozwala zmienić w aplikację w przydatny pomocnik kucharski.

Aplikacja Dieta dla lenia jest darmowa, ale niektóre z oferowanych przez nią możliwości są dostępne w wersji Premium. Zapłacimy za nią nieco ponad 6 zł, w zamian zyskując oprogramowanie wolne od reklam, a także możliwość tworzenia list zakupów, informator wartości diety oraz opcję dodawania posiłków do ulubionych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: aplikacje, z którymi łatwiej trzymać dietę

44
04.01.2016  •  Anna Rymsza

Z rozpoczęciem kolejnego roku niektórzy z Was zapewne postawili przed sobą nowe cele. Jednym z popularniejszych „noworocznych postanowień” jest zrzucenie kilku zbędnych kilogramów albo zmiana diety. Aby pomóc Wam w tej trudnej czynności przygotowaliśmy zestawienie aplikacji, które posłużą do liczenia kalorii, monitorowania wagi lub pomogą zmienić nawyki żywieniowe. MyFitnessPal MyFitnessPal to niezmiennie najlepsza aplikacja, która pozwala śledzić co jemy, orientacyjnie zliczać kalorie zjedzone i spalone, oraz monitorować ilość przyjętych składników odżywczych. Do jej zalet należy doliczyć…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.