Diff Doc Diff Doc 14.0

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Diff Doc oferuje możliwość porównywania rozmaitych dokumentów, a także innych projektów zapisanych w najpopularniejszych formatach.

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze. Całość ogranicza się do umieszczenia dwóch plików w obu częściach głównego okna programu (możemy także skopiować tekst z innej aplikacji), a następnie kliknięciu odpowiedniego przycisku. Po chwili Diff Doc zaprezentuje szczegółowe informacje na temat różnic występujących w porównywanych dokumentach. Co ciekawe, alternatywnie możemy wyświetlić porównanie plików w jednym oknie.

Diff Doc pozwala nie tylko na sprawdzenie całej zawartości wskazanych dokumentów, ale również wybranych fragmentów. Może to okazać się przydatne na przykład w trakcie pracy nad kodem źródłowym czy też podczas wykonywania rozmaitych obliczeń w arkuszu kalkulacyjnym, bo poza tekstami zapisanymi w Microsoft Word (DOC, DOCX), aplikacja obsługuje także Excela, PowerPointa oraz formaty PDF, RTX, TXT, HTML, XML i wiele innych.

Należy również odnotować, że Diff Doc integruje się z Eksploratorem Windows, dzięki czemu możemy szybko porównać ze sobą wskazane pliki. Komfortowe użytkowanie zapewnia także funkcja szybkiego przechodzenia między znalezionymi różnicami za pomocą klawiszy F7 (następny) i Shift+F7 (poprzedni).

Diff Doc zawiera funkcję zapisywania raportów (TXT lub CSV), które następnie możemy wydrukować lub udostępnić e-mailem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!