DiffPDF DiffPDF 5.9.4

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DiffPDF to narzędzie do porównywania dokumentów zapisanych w formacie PDF (np. artykułów, książek, raportów i wielu innych).

Opisywana aplikacja umożliwia sprawdzenie zawartości dwóch plików zarówno pod kątem zawartości tekstowej, jak i graficznej (uwzględniane są czcionki, kolory, diagramy, obrazy i nie tylko). Wystarczy określić ścieżkę zapisu dokumentów, które chcemy porównać, lub umieścić je w głównym oknie DiffPDF za pomocą techniki „przeciągnij i upuść”, a następnie kliknąć odpowiedni przycisk.

Po zakończeniu porównywania dokumentów ewentualne różnice zlokalizowane przez DiffPDF zostaną podświetlone. Program znajdzie zastosowanie u użytkowników domowych oraz w codziennej pracy. Może okazać się przydatny na przykład wśród dziennikarzy, archiwistów, inżynierów czy tłumaczy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!