r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Digital Locker wkrótce odchodzi na emeryturę

Strona główna Aktualności

Ważna informacja dla użytkowników, którzy dokonali w przeszłości jakichkolwiek zakupów za pośrednictwem internetowego sklepu Microsoftu Windows Marketplace - już za kilka miesięcy wyłączony zostanie Digital Locker, wirtualna skrytka z licencjami.

Windows Marketplace był miejscem, gdzie możliwy był zakup on-line szerokiej gamy produktów Microsoftu. Ten internetowy sklep miał jednak jedną, szczególną cechę - zakupione oprogramowanie można było pobrać od razu na dysk, a klucz licencyjny trafiał do specjalnej wirtualnej skrytki Digital Locker. Dzięki temu nie trzeba było czekać na przesyłkę ani martwić się o bezpieczne przechowywanie kluczy.

Jakiś czas temu Microsoft zrezygnował ze sprzedaży oprogramowania w Windows Marketplace na rzecz nowego sklepu internetowego Microsoft Store. Witryna Windows Marketplace 20 listopada tego roku definitywnie stała się więc tylko punktem informacyjnym o oprogramowaniu. W konsekwencji w sierpniu 2009 roku wyłączony zostanie także Digital Locker.

Użytkownicy, którzy posiadają informacje zgromadzone w Digital Locker powinni zarchiwizować wszystkie klucze przed sierpniem 2009 roku. W przeciwnym wypadku zostaną one utracone. Więcej informacji o migracji witryny Windows Marketplace można znaleźć na stronie FAQ.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.