Digital Paint: Paintball 2 Build 43

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Digital Paint Paintball jest darmową, opensourcową, zespołową grą FPS opartą na zmodyfikowanym silniku Quake2. W grze większy nacisk położono na dobry humor, aniżeli na realizm prowadzonych rozgrywek. Digital Paint Paintball przeznaczony jest (przynajmniej na razie) jedynie do gry sieciowej, dlatego też - oprócz kilku znajomych w sieci - potrzebne będzie łącze internetowe o w miarę dużej przepustowości.

Paintball oferuje nam 4 tryby rozgrywki znane między innymi z innych gier FPS. Są to: capture the flag, elimination, siege i deathmatch. Głównym zadaniem jest wyeliminowanie wszystkich przeciwników z gry.

Rozpoczynając zabawę z Digital Paint Paintball można naprawdę sympatycznie spędzić czas. Dodatkowym atutem gry jest to, że działa nie tylko pod systemem MS Windows, ale również pod Linuxem.

Uwaga!

  1. Przy instalacji Digital Paint Paintball należy pamiętać, że gra została udostępniona przez autorów w wersji 2.0 ze statusem Alpha. Oznacza to, że może ona zawierać nie poprawione jak dotąd błędy. My jednak w trakcie zabawy nie dopatrzyliśmy się poważniejszych uchybień.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!