Digsby Build 95

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Digsby to świetny komunikator pozwalający zaspokoić potrzeby użytkowników, którym brakuje dobrej alternatywy dla takich programów jak Gadu-Gadu, Konnekt, Tlen, AQQ, Spik itp.

Digsby jest multikomunikatorem obsługującym wiele sieci: AIM, MSN, Yahoo, Google Talk oraz Jabber otwierający komunikator na obsługę praktycznie nieograniczonej ilości sieci w tym polskich Gadu-Gadu i Tlen. Dodatkowym walorem Digsby jest obsługa popularnych portali społecznościowych (Facebook, Twitter, MySpace) oraz powiadomienia o nowej poczcie (konta gmail, yahoo, hotmail, aol/aim, imap, pop) wyświetlane bezpośrednio na liście kontaktów.

Digsby oferuje również spore możliwości w zakresie personalizacji ustawień wyglądu okna rozmowy i listy kontaktów.

Uwaga!

  1. Kreator instalacji proponuje instalacje dodatkowego oprogramowania, należy więc zwrócić na to uwagę i ewentualnie zrezygnować z niepotrzebnych rozwiązań.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!