DirSync Pro 1.53

Strona główna Windows Narzędzia Synchronizacja danych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DirSync Pro to bezpłatna aplikacja przeznaczona dla osób, które poza komputerem stacjonarnym czy laptopem wykorzystują różne urządzenia umożliwiające składowanie danych.

Aplikacja ta ma za zadanie odciążenie użytkowników od ciągłego kopiowania informacji z jednego nośnika na drugi. DirSync umożliwia synchronizację nieograniczonej liczby folderów w jednym z dwóch dostępnych trybów synchronizacji danych. Synchronizacja może odbywać się także rekurencyjnie oraz może być wykorzystywana do tworzenia przyrostowych kopii zapasowych.

Prócz tego, program pozwala na zmianę plików przed rozpoczęciem procesu synchronizacji natomiast wszelkie problemy z tym związane mogą być nie bieżąco rozwiązywane dzięki wbudowanemu mechanizmowi rozwiązywania konfliktów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
mnusul   2 #8 23.10.2013 09:39

@Marnota i dyndas (niezalogowany): I czemu tak narzekasz ?!!! Nie wiem z czym masz problem. Wchodząc gdziekolwiek gdzie obowiązują określone zasady - masz wybór albo je akceptujesz i korzystasz albo nie i wychodzisz. Nikt Cię nie zmusza, abyś z tej jedynej musiał ściągać. Po rejestracji asystenta nie ma. Instalacja jakiegokolwiek oprogramowania z jakiejkolwiek strony, nie zwalnia od myślenia i robienia czegoś z głową. Nie wybieraj automatycznych opcji instalacyjnych (tylko opcje niestandardowe, użytkownika), patrz na co i gdzie klikasz i przede wszystkim czytaj ze zrozumieniem a nie później narzekasz. Jeśli nawet w instalatorze są reklamy, odwołania to nie instalują się one od tak. To użytkownik albo klika zaznaczone opcje i instaluje, albo odznacza i nie instaluje.

  #7 09.09.2013 13:47

Polecam FreeFileSync portable na licenji GPL.

Popieram wypowiedź "Marnota i dyndas"
Nie rozumiem nowego zwyczaju "zaśmiecania" (instalacji np. toolbar, manager, downloader) często modyfikujących stronę startową oraz wyszukiwakę treści w sieci. Czy portale takiej klasy muszą wspierać inwigilację, spam i zaśmiecanie systemów...
Wystarczy, że reklam jest już za dużo. Na szczęście są miejsca wolne od takich praktyk.

Pozdrawiam

  #6 21.04.2013 09:21

Mam zwyczaj omijać "serwisy" z programami, które najpierw instalują mi jakiegoś "asystenta pobierania plików" (i innego malware) po to, by dopiero później (i bez mojej kontroli) ściągnąć coś z netu. Szkoda. Wasz serwis też od dzisiaj będę omijał szerokim łukiem.

  #5 19.11.2010 18:00

SyncToy niestety nie synchronizuje udziałów samby, ftp zabezpieczonych hasłami..to wada SyncToya - nadaje się tylko do domu, lokalnie, gdy ma się NAS'a podpiętego pod centralny router..odpada.

  #4 21.08.2010 15:08

Zgadza się.
SyncToy od MS jest jedynym programem w tej kategorii, który pozwala budować sensowne reguły, które rzeczywiście działają.
Wszystkie pozostałe programy tego typu są jakimiś atrapami utrudniającymi życie, gdyż ich funkcjonalność nie dogania nawet funkcjonalności plików wsadowych .BAT.
W dodatku MS SyncToy jest bardzo szybki w działaniu.
Aż trudno uwierzyć, że jest od MS ;)

  #3 26.03.2010 09:28

SyncToy to jedno z bardziej przydatnych narzędzi od MS.

oloszy   3 #2 25.03.2010 14:15

a ja MS-owy SyncToy ;)

Wacex   3 #1 13.02.2010 09:11

Program ma spore możliwości, ale wolno pracuje.
Polecam FreeFileSync, szybki i prosty.