DirectSkin 10.0

Strona główna Windows Programowanie Inne programy dla programistów
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DirectSkin to narzędzie dla programistów, którzy chcieliby zwiększyć atrakcyjność wizualną programu, wprowadzając do niego zupełnie nowy interfejs graficzny.

Korzystając z biblioteki oferowanej przez DirectSkin będziemy mogli wyróżnić swoją aplikację na tle innych, których autorzy zazwyczaj używają domyślnego interfejsu systemu operacyjnego Windows. DirectSkin pozwala nadać unikatowy wygląd programu dostosowany nie tylko do potrzeb użytkownika, ale także do rodzaju stworzonego narzędzia.

DirectSkin bardzo łatwo integruje się z większością języków programowania, które obsługują kontrolki ActiveX, takimi jak: Net, C#, C/C++ i Visual Basic. Opcja ta pozwala zaoszczędzić sporo zasobów po stronie użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!