Directory List & Print 3.54

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Directory List & Print to narzędzie, z pomocą którego łatwo wydrukujemy i sformatujemy listę zawartości dowolnego folderu na dysku naszego komputera.

Program potrafi także skopiować utworzoną listę do systemowego schowka, co daje możliwość eksportu tych danych do dowolnej aplikacji. Dodatkowo, jeśli posiadamy zainstalowany w systemie pakiet biurowy Microsoft Office narzędzie łatwo przeniesie nam wspomnianą listę do edytora tekstu Word lub arkusza kalkulacyjnego Excel.

Directory List & Print pozwala szczegółowo konfigurować wygląd oraz zawartość generowanej listy. Oferowane opcje umożliwiają definiowanie czy spis obejmować ma podkatalogi, pliki, rozszerzenia, a także czy zawierać ma informacje o dacie ostatniej modyfikacji, rozmiarze plików, dokładnej lokalizacji składników czy atrybutach.

Uwaga!

  • Wersja bezpłatna narzędzia posiada ograniczoną funkcjonalność. Po zakupie i aktywacji licencji program rozszerzany jest do wersji Pro, której pełną funkcjonalność znaleźć stronie producenta. Daje ona większe możliwości dostosowywania listy do własnych preferencji, a także pozwala na jej eksport do plików HTML, CSV oraz XML.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
superjohn   6 #6 28.01.2017 18:33

I jeszcze kasę za to chcą! Ha, ha, ha. Naiwniaki

  #5 20.07.2015 18:05

chyba takie programy kiedyś pisało się w podstawówce (tej z 8 klasami) na zaliczenie

  #4 03.02.2014 14:35

Używam polecenia: dir > plik_tekstowy.txt
uzupełniam ewentualnie polecenie dir o inne opcje i nie potrzebuję do tego specjalnego oprogramowania. Jestem w pełni sprawny umysłowo i fizycznie, dlatego nie potrzebuję tego typu protez.

JesperKyd   7 #3 14.04.2013 09:49

Wolę darmowego DirLister'a.

dzolero   2 #2 25.11.2012 21:39

Makro w Excelu wykorzystujące FSO i można mieć cuda bajery włącznie z linkami do plików. (takie makro jest do znalezienia w internecie) ;)

  #1 23.11.2012 22:59

Ja tam wolę:
dir /b > plik.txt

Plus ewentualna maska.