reklama

Directory Opus 9.0.0.0 już jest!

Strona główna Aktualności

O autorze

Dzisiaj ukazała się kolejna, 9 edycja bardzo dobrego menedżera plików, który bez wątpienia może równać się z tak cenionym przez wielu użytkowników na całym świecie programem, jak Total Commander.

Głównym problemem Directory Opus 9.0.0.0 jest przede wszystkim jego stosunkowo słaba reklama, a co za tym idzie niewielka popularność aplikacji na polskim rynku narzędzi przeznaczonych do zarządzania plikami. Wersja 9 przynosi ze sobą sporą ilość nowości. Jedną z pierwszych, na jaką wskazuje producent, jest pełne wsparcie dla najnowszego systemu Microsoft Windows Vista oraz nowa funkcjonalność polegająca na zastąpieniu wbudowanego Explorera w systemie Windows XP i Vista.

Poza tym, w wersji 8 większość informacji konfiguracyjnych było zapisywanych w rejestrze systemowych, a od 9 wszystko zapisywane jest na dysku twardym w postaci pliku XML dzięki czemu korzystanie z aplikacji możliwe jest również na urządzeniach przenośnych. Kolejną, nową funkcją Directory Opus 9.0.0.0 jest możliwość tworzenia pełnej kopii ustawień i przywracania ich w dowolnym momencie. Pełna lista wprowadzonych nowości dostępna jest na stronie projektu.

Najnowszą, testową wersję aplikacji Directory Opus 9.0.0.0 można pobrać w naszym vortalu w dziale PROGRAMY -> Akcesoria -> Menedżery plików

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić