DiscRipper DiscRipper 2.0.0.25

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DiscRipper to bezpłatny zestaw narzędzi przeznaczony do zgrywania zawartości nośników DVD-Video oraz Audio-CD. Przy jego użyciu stworzymy na lokalnym dysku komputera kopię zapasową ulubionych filmów i muzyki, którą następnie odtworzymy na przenośnym playerze, smartfonie, tablecie itp.

Program pozwala na skopiowanie pełnej lub wybranej zawartości nośnika i zapisanie go we wskazanej jakości na dysku komputera. Oferowane funkcje i narzędzia dają możliwość rippowania zarówno filmów z płyt DVD, jak również muzyki z nośników CD. W przypadku tych pierwszych użytkownik posiada możliwość definiowania dowolnych tytułów dla rozdziałów, a także zgrywanie zawartości uwzględniającej tylko wybraną wersję językową ścieżki dźwiękowej oraz napisów. Materiał wideo zapiszemy do formatów MPEG4, AVI, WMV, XVid i innych. Nie zabrakło także predefiniowanych ustawień dla takich urządzeń jak iPod, iPhone, PSP czy Creative Zen.

W skład DiscRipper wchodzi również narzędzie służące do rippowania muzyki. Umożliwia ono skopiowanie zawartości krążka w oryginalnym formacie na dysk twardy oraz jego kompresję do plików MP3, OGG i APE. Użytkownik może definiować jakość zgrywanego audio, a sam program opcjonalnie pobierze dla niego z Internetu tagi, teksty oraz okładkę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!