reklama

DiscRipper 2.0.0.25

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DiscRipper to bezpłatny zestaw narzędzi przeznaczony do zgrywania zawartości nośników DVD-Video oraz Audio-CD. Przy jego użyciu stworzymy na lokalnym dysku komputera kopię zapasową ulubionych filmów i muzyki, którą następnie odtworzymy na przenośnym playerze, smartfonie, tablecie itp.

Program pozwala na skopiowanie pełnej lub wybranej zawartości nośnika i zapisanie go we wskazanej jakości na dysku komputera. Oferowane funkcje i narzędzia dają możliwość rippowania zarówno filmów z płyt DVD, jak również muzyki z nośników CD. W przypadku tych pierwszych użytkownik posiada możliwość definiowania dowolnych tytułów dla rozdziałów, a także zgrywanie zawartości uwzględniającej tylko wybraną wersję językową ścieżki dźwiękowej oraz napisów. Materiał wideo zapiszemy do formatów MPEG4, AVI, WMV, XVid i innych. Nie zabrakło także predefiniowanych ustawień dla takich urządzeń jak iPod, iPhone, PSP czy Creative Zen.

W skład DiscRipper wchodzi również narzędzie służące do rippowania muzyki. Umożliwia ono skopiowanie zawartości krążka w oryginalnym formacie na dysk twardy oraz jego kompresję do plików MP3, OGG i APE. Użytkownik może definiować jakość zgrywanego audio, a sam program opcjonalnie pobierze dla niego z Internetu tagi, teksty oraz okładkę.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
grubelix   2 #2 16.04.2015 10:41

Pobrałem ale nie jestem wstanie uruchomić tegoż programu. Jest komunikat absurdalny że nie mam uprawnień. Żałosne...

  #1 20.02.2015 10:46

Miałem problem z przekonwertowaniem jednego z filmów DVD. Żaden program nie był w stanie wykonać tego prawidłowo (Win7 x 64). DiscRipper jako jedyny bez problemu skonwertował. Ważne jest wstępne skonfigurowanie kodeka oraz audio i wideo, ponieważ na domyślnych ustawieniach jakość jest bardzo słaba.

reklama