Discography for Discogs 1.34

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Discography for Discogs to aplikacja do zarządzania kolekcją płyt winylowych, CD, kaset i muzycznych DVD w połączeniu z serwisem Discogs.com. Po zalogowaniu na swoje konto użytkownik może zsynchronizować kolekcję i korzystać z wyszukiwania.

Aplikacja pozwala dość wygodnie zarządzać kolekcją muzyczną, synchronizowaną z kontem na Discogs. Posiadane płyty można przeglądać na wiele sposobów, a także dodawać nowe wydania do własnej kolekcji i listy życzeń. Aplikacja została wyposażona w skaner kodów kreskowych i możliwość eksplorowania zasobów serwisu.

Aplikacja Discography nie pozwala korzystać z platformy handlowej na Discogs i nie umożliwia komunikacji z innymi użytkownikami. Aplikacja pozwala przeglądać oferty, ale by wykonać związane z handlem działania trzeba udać się na stronę Discogs.

Aplikacja jest darmowa i nie wyświetla reklam, ale ma jedno ograniczenie – pozwala jedynie 5 razy obejrzeć dashboard, czyli ekran z podstawowymi informacjami o kolekcji użytkownika, gdzie znajdują się statystyki. Za nieograniczony dostęp należy zapłacić 18,49 zł.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Czarne jest piękne i brzmi lepiej. Dobre programy dla miłośników winyli

80
14.05.2016  •  Anna Rymsza

Obok renesansu płyt winylowych nie da się już przejść obojętnie. Nowe wydania na czarnych (choć nie tylko) krążkach można znaleźć nawet w marketach elektronicznych, a handel używanymi kwitnie na portalach aukcyjnych. Tydzień temu jednak stanęłam przed bardzo poważnym problemem – jak ogarnąć kolekcję? Przy okazji drobnego przemeblowania okazało się, że nie wiem ile mam płyt, a na dokładkę kupiłam jedną drugi raz. Trzeba było znaleźć program, który pomoże mi utrzymać kolekcję w ryzach i nie będzie arkuszem kalkulacyjnym, do których nabrałam ogromnej niechęci w liceum. Przedstawiam Wam…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych