Discography for Discogs Discography for Discogs 1.34

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Discography for Discogs to aplikacja do zarządzania kolekcją płyt winylowych, CD, kaset i muzycznych DVD w połączeniu z serwisem Discogs.com. Po zalogowaniu na swoje konto użytkownik może zsynchronizować kolekcję i korzystać z wyszukiwania.

Aplikacja pozwala dość wygodnie zarządzać kolekcją muzyczną, synchronizowaną z kontem na Discogs. Posiadane płyty można przeglądać na wiele sposobów, a także dodawać nowe wydania do własnej kolekcji i listy życzeń. Aplikacja została wyposażona w skaner kodów kreskowych i możliwość eksplorowania zasobów serwisu.

Aplikacja Discography nie pozwala korzystać z platformy handlowej na Discogs i nie umożliwia komunikacji z innymi użytkownikami. Aplikacja pozwala przeglądać oferty, ale by wykonać związane z handlem działania trzeba udać się na stronę Discogs.

Aplikacja jest darmowa i nie wyświetla reklam, ale ma jedno ograniczenie – pozwala jedynie 5 razy obejrzeć dashboard, czyli ekran z podstawowymi informacjami o kolekcji użytkownika, gdzie znajdują się statystyki. Za nieograniczony dostęp należy zapłacić 18,49 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!