r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Disk Inventory X 1.0

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe

Disk Inventory X to narzędzie, które pozwala przejrzeć zawartość dysku Maca, wybranego folderu lub innego podłączonego do niego nośnika w postaci wizualizacji i odnaleźć pliki, które zajmują najwięcej miejsca.

Galeria programu

Program pozwala przeglądać drzewo katalogów, prezentuje graficznie przestrzeń zajętą przez pliki różnych typów, a po kliknięciu w wybrany obszar podaje informacje o pliku (rozmiar, położenie, uprawnienia, data ostatniego otwarcia i tym podobne).

Disk Inventory X jest nie tylko praktyczny, ale także estetyczny. Pliki są prezentowane w postaci wizualizacji typu Treemap, gdzie barwa oznacza typ pliku.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

macOS: jak usunąć zbędne pliki i posprzątać na Makach – poradnik

46
OPROGRAMOWANIE 18.04.2017 | Maciej Olanicki

W przypadku pulpitowego systemu operacyjnego Apple, wielu sądzi, że nie dotyczą go liczne bolączki popularniejszego Windowsa. Po części to prawda, nie można jednak powiedzieć, aby macOS oferował więcej, jeśli chodzi o ochronę przed zaśmieceniem. Tak samo, jak w przypadku Windowsa odinstalowane oprogramowanie pozostawia po sobie liczne pliki, nie brakuje także malware i adware. Oto programy, dzięki którym wszystko to zostanie usunięte. Sprzątanie: CCleaner Okazuje się, że problemy znane z Windowsa i obecne także na macOS-ie można rozwiązywać tym samym narzędziem. Swoją wersję na komputery…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.