Disk Speedup Disk Speedup 5.0.1.68

Strona główna Windows Narzędzia Defragmentatory plików
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Disk Speedup to bezpłatny i wygodny w obsłudze program służący do defragmentacji dysków twardych. Za pomocą aplikacji przyspieszymy i zoptymalizujemy pracę systemu operacyjnego, a także w pełni zautomatyzujemy proces defragmentacji przy użyciu wbudowanego harmonogramu zadań. Pozwala on dokładnie zdefiniować profil, w którym ustalamy tryb działania oraz określamy odpowiedni czas (dzień i godzinę).

Program charakteryzuje się prostym i czytelnym interfejsem użytkownika, w którym znajdziemy wyłącznie najważniejsze opcje niezbędne przy optymalizacji nośników danych. Oprócz tego wyróżnia się skutecznością działania podczas wykonywania defragmentacji poszczególnych partycji na dysku twardym, a także możliwością przeprowadzenia pełnej optymalizacji wybranego przez użytkownika pliku lub katalogu.

Podczas defragmentacji dysku twardego, program na bieżąco wyświetla niezbędne dane dotyczące wykonywanej operacji. W tym czasie użytkownicy otrzymują informacje odnośnie danych zoptymalizowanych i plików, które obecnie są defragmentowane. Oprócz tego aplikacja przedstawia stan całej partycji w formie czytelnego wykresu oraz wyświetla ilość wolnego i zajętego miejsca na dysku twardym komputera.

Disk Speedup obsługuje wszystkie popularne systemy plików, w tym między innymi FAT, FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5 i EFS. Posiada również różne tryby działania – analiza dysku, optymalizacja i defragmentacja. Program pozwala też zdefiniować, które pliki mają zostać zdefragmentowane.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!