DiskInternals CD & DVD Recovery DiskInternals CD & DVD Recovery 4.5

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DiskInternals CD & DVD Recovery to narzędzie oferujące możliwość przywracania danych z uszkodzonych płyt.

Czasem może dojść do sytuacji, w której podczas nagrywania plików na CD lub DVD doszło do nieoczekiwanej przerwy (np. w wyniku awarii zasilania), co spowodowało utratę cennych dokumentów, zdjęć, utworów muzycznych, filmów i nie tylko. Wówczas z pomocą może nadejść DiskInternals CD & DVD Recovery, dzięki któremu odzyskamy zawartość nośników.

DiskInternals CD & DVD Recovery warto zainstalować także wtedy, gdy nieopatrznie nadpisaliśmy sesję na płycie wielokrotnego nagrywania, w efekcie czego utraciliśmy pliki, jakie znajdowały się wcześniej na „krążku”.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, gdyż zrealizowano go w formie kreatora. Wykonując polecenia widoczne na ekranie bez problemu rozpoczniemy operację odzyskiwania danych. Wśród obsługiwanych płyt znajdziemy: CD-R, CD-RW, DVD-R, DVR+R, DVD-RW, DVR+RW, DVD+R DL, DVD-R DL i DVD-RAM.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!