DiskMax 6.0.2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DiskMax to niewielkie, a przy tym funkcjonalne i całkowicie bezpłatne narzędzie, którego zadaniem jest optymalizacja systemu Windows oraz utrzymywanie go w jak najlepszej kondycji.

Program jest bardzo łatwy w obsłudze, posiada przejrzysty interfejs graficzny i oferuje aż 4 tryby pracy - Quick, Standard, Complete i Detailed. Pierwsze trzy z nich zapewniają w pełni automatyczną pracę aplikacji (z różnym czasem skanowania i w rezultacie różnymi efektami), ostatni zaś pozwala użytkownikowi skonfigurować aplikację do własnych potrzeb, m.in. wybrać obszary działania itp.

Z pomocą DiskMax możemy wykonać takie operacje jak opróżnianie zawartości kosza, usuwanie plików tymczasowych, plików tworzonych przez przeglądarki internetowe, ciasteczka, czyszczenie rejestru systemowego ze zbędnych wpisów, listy ostatnio używanych programów, defragmentować dyski twarde w komputerze i wiele, wiele więcej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Darmowy,superdokładny,automatyka,informuje o wykonywanych zadaniach.
Brak języka polskiego,funkcja głębokiego skanowania-tylko dla zaawansowanych użytkowników.
ocena użytkownika
22.08.2015 18:42 • Recenzja do wersji 5.01

Czyści dokładnie informacje diagnostyczne,pliki poinstalacyjne,tymczasowe-Temp,Cookies,logi systemowe i inne.Usuwanie elementów wymaga potwierdzenia,aby nie usunąć przypadkowo potrzebnych.Ale można też zaznaczyć usuwanie "z automatu".Automatycznie opróżnia kosz.Usuwa z rejestru nieużywane wpisy.Skanuje głęboko dyski i usuwa wszelkie pliki takie jak:chk,prv,log,gid i inne/To dla zaawansowanych/.Wyświetla zestaw wykonanych czynności.Defragmentuje dyski twarde.