Disney Crossy Road 3.101.18217

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Disney Crossy Road to gra zręcznościowa, która łączy ze sobą dwa postaci z popularnych bajek Disney'a i studia Pixar, a jednocześnie mocno nawiązuje do Minecrafta. Zadaniem gracza jest wędrować po różnych planszach, zbierać złote monety i przedostać się tak daleko, jak to tylko możliwe.

Zanim rozpoczniemy zabawę, należy podać swój wiek. Wszystko dlatego, że w grze znajduje się moduł mikropłatności, za pomocą którego można odblokować dostęp do nowych postaci i plansz, którymi będziemy sterować. Twórcy gry sugerują też, aby w sklepie Google Play wybrać opcję, na mocy której każdy zakup trzeba potwierdzać hasłem do konta Google. W ten sposób unikniemy sytuacji, w której bawiące się w Disney Crossy Road dzieci bez naszej wiedzy wydadzą sporo pieniędzy na nowych bohaterów w grze.

Pomysł na zabawę jest bardzo prosty, ale wciągający. Sterujemy postaciami za pomocą gestów palcem. Przeciągając po ekranie w lewo lub w prawo sprawimy, że nasz bohater uda się w jednym lub w drugim kierunku. Z kolei stukając w ekran, wprawimy naszą postać w ruch przed siebie. W grze trafimy na pięknie narysowane, wyglądające jak te z Minecrafta plansze. W zależności od scenerii, na naszej drodze pojawią się różne przeszkody, np. rozpędzone auta na jezdni, lecące w naszą stronę drewniane skrzynie, trzeba będzie przedzierać się przez grupy jeźdźców na koniach lub przez głęboką, warto płynącą rzekę.

Wędrując przez różne krainy w grze, będziemy zbierać złote monety. Te zaś pozwolą nam odblokować dostęp do różnych postaci znanych z bajek Disney'a lub produkcji studia Pixar. Pojawi się sceneria znana z Toy Story, z Króla Lwa, będziemy mogli sterować Myszką Miki, Kaczorem Donaldem, lwem Mufasą i wieloma innymi... To sprawia, że Disney Crossy Road to świetna propozycja zarówno dla dzieci, jak też dla dorosłych, którzy lubią się rozerwać przy ładnie wykonanej, bardzo grywalnej zręcznościówce.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Disney Crossy Road na weekend: bajki w stylu Minecrafta

5
09.04.2016  •  Łukasz Maślanka

Na naszych łamach nie może zabraknąć propozycji dobrej gry na weekend. Tym razem mamy dla Was świetną, bardzo wciągającą zręcznościówkę: Disney Crossy Road, przeznaczoną na smartfony i tablety z Androidem i z iOS. To gra, która urzeka od pierwszego uruchomienia, a im dłużej trwa zabawa, tym bardziej wciąga. Na dodatek Disney Crossy Road nada się świetnie zarówno dla dzieci, jak też dla dorosłych. Pociechom spodoba się, bo mnóstwo w niej odwołań do znanych i popularnych bajek, np. Toy Story, Króla Lwa lub też przygód Myszki Miki. Postaciami z tych kreskówek można bowiem sterować. W grze…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję