Disney Team of Heroes Disney Team of Heroes 1.11.3

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Disney Team of Heroes to mobilna aplikacja stworzona przez The Walt Disney Company z myślą o chorych dzieciach, które przebywają w szpitalach lub też otrzymują pomoc medyczną, przebywając we własnym domu.

Niecodzienna inicjatywa

Na potrzeby Disney Team of Heroes opracowano rozmaite gry zręcznościowe, interaktywne plansze, ciekawe opowiadania, a także wiele innych atrakcji. Jako że program bazuje na licencji amerykańskiej korporacji, znajdziemy w nim doskonale znanych bohaterów ze świata Disneya, Pixara, Marvela i Gwiezdnych wojen. Dla fanów tych uniwersów przygotowano quizy pozwalające sprawdzić swoją wiedzę na temat ulubionych marek.

Zabawa wspólnie z ikonicznymi postaciami

Disney Team of Heroes pozwoli śmiałkom wziąć udział w przygodzie, podczas której gracze będą musieli aktywować funkcję rzeczywistości rozszerzonej. Nie zabraknie ponadto rywalizacji z ikonicznymi postaciami w grze planszowej, szukania ukrytych przedmiotów oraz niepokazywanych wcześniej interaktywnych historii powstałych w oparciu o filmy z serii Auta, Gdzie jest Nemo? czy Król Lew.

Warto zaznaczyć, że Disney Team of Heroes w większości przypadków wymaga dostępu do internetu (Wi-Fi lub dane komórkowe). Istotna wiadomość jest również taka, że aplikacja jest dostępna wyłącznie w angielskiej wersji językowej.

Najważniejsze cechy:

  • rozmaite gry na licencji Disneya
  • idealna propozycja dla fanów Disneya, Pixara, Marvela, Gwiezdnych wojen i nie tylko
  • rozbudowane samouczki wyjaśniające zasady rozgrywki
  • kolorowa oprawa graficzna
  • w pełni darmowa

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!