r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Disney powraca do klimatów z X-Wing i Tie Fightera w Star Wars: Attack Squadrons F2P

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Kiedy Disney zamknął studio LucasArts, prawa do gier w świecie Gwiezdnych Wojen na 10 lat trafiły do Electronic Arts, ale firma zostawiła trochę kosmicznego tortu i dla siebie. W porozumieniu z Area 52 Games powstaje oto sieciowa strzelanka Star Wars: Attack Squadrons, która umożliwi nam udział w dynamicznych starciach z udziałem znanych z filmów jednostek. Zapowiedź przygotowywanego w modelu Free-2-Play dzieła pewnie przypomni starszym graczom czasy myszek popsutych w X-Wing czy Tie Fighterze...

Ruszyły zapisy do bety. Tytuł zaoferuje zmagania pilotów w kilku trybach. Podstawowy to 16 osób każdy na każdego, do tego dochodzą walki w drużynach oraz atak lub obrona bazy. Tłem dla starć będą pamiętne wydarzenia z wszystkich 6 części kinowej sagi. Każdemu z graczy oczywiście przyjdzie modyfikować i usprawniać swój statek, a to dzięki wyposażeniu odblokowywanemu za punkty zdobywane w grze. Producenci zapowiadają przynajmniej comiesięczne wzbogacanie projektu o nowe elementy, również jednostki. Nie wiadomo jeszcze kiedy konkretnie w 2014 roku Star Wars: Attack Squadrons zadebiutuje. Na razie trzeba poczekać na start testów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.