DisplayFusion Pro DisplayFusion Pro 9.7.1

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

DisplayFusion to narzędzie znacznie ułatwiające zarządzanie i obsługę wielu monitorów podłączonych do jednego komputera. Oferowane przez program funkcje są w pełni konfigurowalne i pozwalają na dostosowanie działania systemu operacyjnego zgodnie z preferencjami użytkownika oraz posiadanymi urządzeniami do wyświetlania obrazu.

Jednym z fundamentalnych modułów wchodzących w skład programu jest narzędzie do konfiguracji monitorów. Z jego poziomu dostosujemy rozdzielczość, głębię kolorów, częstotliwość odświeżania i orientację poszczególnych urządzeń, a nawet zapiszemy ustawienia w formie profili monitorów, które później będziemy mogli zmieniać odpowiednim skrótem klawiszowym lub z poziomu ikonki programu ulokowanej w zasobniku systemowym.

Na tym jednak możliwości DisplayFusion się nie kończą. Program daje możliwość konfiguracji sposobu wyświetlania paska zadań i tapet, które mogą być wyświetlane jako jeden element lub jako osobne składniki każdego z dostępnych pulpitów. Możliwe jest także dostosowywanie poszczególnych aplikacji, tak aby uruchamiane były tylko na jednym z dostępnych monitorów.

Ponadto po instalacji narzędzia na pasku tytułowym uruchomionych w systemie okien pojawiają się specjalne ikonki, umożliwiające ich łatwe przełączanie na inny monitor. DisplayFusion pozwala dostosowywać zachowanie okien przeciąganych do krawędzi ekranu, ich pozycję, ustalać wygaszacze ekranu dla każdego monitora z osobna itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!