Disqus Disqus 1.1.1

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Inne programy do komunikacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

Disqus to aplikacja przeznaczona dla użytkowników serwisu Disqus.com. Pełni ona funkcję agregatora komentarzy w dyskusjach na różnych stronach internetowych z modułem Disqus, dostarcza też propozycje treści i sugeruje warte uwagi debaty prowadzone w komentarzach pod internetowymi publikacjami.

Najważniejszą funkcją aplikacji mobilnej Disqus jest wysyłanie powiadomień. Otrzymamy je, gdy pojawi się np. nowy głos w dyskusji, którą obserwujemy (lub w której bierzemy aktywny udział) na stronie z modułem komentarzy Disqus. Powiadomienia otrzymają też właściciele blogów lub stron internetowych, którzy również używają tego rozwiązania. Będą one dostępne zarówno w pasku systemowym iOS, jak też w osobnej zakładce wewnątrz aplikacji. W ten sposób jej użytkownikowi nie powinna umknąć żadna ważna wzmianka związana z usługą Disqus.

Obok powiadomień, w aplikacji znajdziemy trzy kolejne kategorie informacji. Na ekranie głównym Disqus przedstawi nam propozycje debat, które toczą się w komentarzach do tekstów publikowanych przez serwisy internetowe, które śledzimy. Ten zestaw informacji uzupełniają rekomendacje od innych użytkowników Disqusa, których dodaliśmy do grona obserwowanych. W sekcji "Channels" możemy odkrywać dyskusje na tematy, które nas interesują i sprawdzić te, które zdecydowaliśmy się śledzić. Natomiast w sekcji "Profile" możemy szybko edytować naszą disqusową wizytówkę, np. zmienić zdjęcie, a także przejrzeć spis komentarzy oraz naszych dyskusji.

Za pomocą programu możemy aktywnie włączać się w dyskusje, przesyłając odpowiedzi na komentarze. Aplikacja oferuje też wbudowaną przeglądarkę internetową, dzięki której możemy szybko przeczytać interesujące nas dyskusje i teksty, do których się odnoszą.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!