DivXLand Media Subtitler 2.2.0

Strona główna Windows Multimedia Edycja i konwersja napisów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DivXLand Media Subtitler to program do tworzenia i edytowania zewnętrznych plików z napisami dla filmów zapisanych w formatach AVI, MPG i WMV.

Obsługa narzędzia DivXLand Media Subtitler nie powinna sprawić nikomu problemów, gdyż cała operacja dodawania napisów polega na wpisywaniu linii dialogowych w lewym oknie programu i ustalenia czasu, w jakim mają zostać wyświetlone przygotowane napisy, natomiast po prawej możemy obserwować efekty swojej pracy (podgląd jest natychmiastowy, bez konieczności zapisywania).

Za pomocą DivXLand Media Subtitler możemy edytować i naprawiać błędnie przetłumaczone kwestie, a następnie zapisywać efekty swojej pracy do pliku w jednym z ponad 30 obsługiwanych formatów (np. TXT lub SRT). Zadanie można sobie ułatwić, definiując rozmaite skróty klawiaturowe, dzięki którym przyśpieszymy wykonywanie niektórych akcji.

DivXLand Media Subtitler pozwala na osadzanie plików z napisami w wideo zapisanym w formacie Avi, umożliwia wyodrębniania ścieżki dźwiękowej z filmów AVI i MPG w formatach MP2, MP3 oraz WAV.

Warto zaznaczyć, że DivXLand Media Subtitler wymaga do działania Windows Media Playera w celu zapewnienia maksymalnej kompatybilności i wydajności podczas odtwarzania wideo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji