r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dizzy Returns, czyli kolejny odkopywany klasyk

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Można chyba powiedzieć, że Bracia Philip i Andrew Oliver po latach znowu postanowili porobić sobie z graczami niezłe jaja... Podstarzali już mocno bliźniacy zdecydowali się powrócić do marki, która przyniosła im w latach 80-tych ubiegłego wieku nie lada popularność i uruchomili zbiórkę pieniędzy na projekt Dizzy Returns w serwisie Kickstarter. Liczą na to, że ludzie pamiętają serię na tyle, by udało uzbierać się na nową grę 350 tysięcy funtów.

Tytuł powstaje w zaciszu założonego przez braci studia Blitz Games, które zbyt aktywne w ostatnim czasie nie było, a szykowany jest na komputery oraz urządzenia pod kontrolą systemu iOS. Twórcy pragną pozostać wiernymi klimatowi i rozgrywce z poprzednich odsłon sagi o dzielnym jajku, jednocześnie dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii dając nam dzieło na poziomie jak najbardziej współczesnych gier. Wierzą, że to jest idealny moment na powrót, ale czy pomysł nie wyda się graczom jakiś... zgniły? Zbiórka potrwa do 21 grudnia.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.