Będę grał w grę. Jaką? Tomb Raider! - czyli coś dla fanów serii

No wiem, wiem, to nie sylwester, jednak emocje są równie duże :) Tomb Raider stoi tuż za rogiem i puka do naszych drzwi. Jak informowałem w poprzednim wpisie, premiera jest właśnie dzisiaj (5 marca 2013). Ja już zamówiłem wersje elektroniczną na steama (link ) i czekam na klucz, jednak nie o tym chciałem napisać w tym wpisie.

Ostatnio przeglądając otchłań internetu szukałem jakiegoś zestawu wszystkich dostępnych części Tomb Raidera, aby móc skompletować całą serię w jedną całość. Niestety cała kolekcja na steama, kosztuje dość sporo, choć oczywiście można, wedle uznania, również i tym kanałem zaopatrzyć się w najnowszą odsłonę tej gry, jak i wersję poprzednie. Dlatego dla fanów Lary Croft chciałbym w tym wpisie nadmienić, o szalenie ciekawej i taniej okazji do nabycia całej serii wszystkich części Tomb Raidera, za niebywale małą kwotę.

Ale najpierw zacznę od steama, w którym jeżeli tego chcemy możemy również nabyć wszystkie poprzednie 9 części gry.

Tomb Raider Collection na steamie

W steamie możemy nabyć (a raczej subskrybować - każdy raczej wie o co chodzi) całą kolekcję gier Tomb Raider (link ).

Jednak jest kilka powodów dla których nie zdecydowałem się na zakup tej kolekcji (poza najnowszą odsłoną Lary):

- cena 59,99 € (ok. 248zł)
- brak wersji PL (spolszczenia)
- steam (subskrypcja)
- brak dodatków do 3 pierwszych części :(

Niestety jak dla mnie, jest za dużo wad zakupu tej kolekcji na steama. Można dokonać zakupu (na różnych stronach) poszczególnych części (w wersji na steama, lub nie), jednak w sumie wyjdzie drożej. Ale nie ma się co martwić z DjLeo nie zginiecie. Jest alternatywa i to jaka!

Tomb Raider Ulitime Edition PL prawie za darmo.

Wszystkie części możemy nabyć za 34,99zł!!! Powtórzę 34,99zł!!!

Nie pytajcie jak to możliwe, bo nie wiem. Wiem tylko, że np. wersja Tomb Raidera V kosztuje około 25zł, a to tylko jedna część. Tomb Raider: Anniversary kosztuje ok. 30zł. Jak by wszystkie części pozbierać osobno (bez dodatków) to wyjdzie nam prawie tyle co na steamie (ale bez dodatków) a tutaj mamy wszystkie części, czyli:

Tomb Raider I + Unfinished Business
Tomb Raider II + The Golden Mask
Tomb Raider III + The Lost Artifact
Tomb Raider IV The Last Revelation
Tomb Raider V Chronicles
Tomb Raider VI The Angel of Darkness
Tomb Raider VII Legenda
Tomb Raider VIII Underworld
Tomb Raider Anniversary

Czyli komplet z dodatkami do pierwszych 3 części. Mało tego jest to wersja PL czyli prawdopodobnie zostały dodane spolszczenia, do niektórych części. Ta kolekcja w przeciwieństwie do poprzedniej, nie ma wymienionych wad, za to ma jeszcze jedną spora zaletę:

Darmowa wysyłka kurierem :) lub darmowy odbiór w paczkomacie!

To już w ogóle jest niesamowite, czyli zakładając, że kurier to 15zł, to tak na prawdę kolekcja kosztuje nas 20zł :) Idąc tym krokiem to za każdą część płacimy niewiele ponad 2zł (i w tym mamy 3 dodatki gratis). A wszystko to w jednym opakowaniu na 4 płytach DVD. Rewelacja!

Ja już zamówiłem, a Ty na co czekasz?

Link: Tomb Raider Ulitime Edition (PC) PL

Nie wiedziałem, że jest możliwość zakupu wszystkich części Tomb Raidera w tak świetnej cenie. Dlatego tym bardziej postanowiłem się tym podzielić. Mam nadzieję, że ku uciesze kilku fanów tej gry, których wiem, że jest na portalu DP nie mało. Jeżeli więc jesteś fanem Pani archeolog, to polecam Ci zakup tej kolekcji. Ja zamówiłem i myślę, że za tak małe pieniądze warto mieć Lare Croft zawsze blisko przy sobie (nie koniecznie w sylwestra) i to w dodatku za jedyne 34,99zł. :)

Serdecznie polecam
DjLeo