Dla kogo uaktualnienie do Windows 7?

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Opcje uaktualnienia to jeden z najczęściej przewijających się tematów dotyczących każdego nowego systemu Windows. Nie inaczej jest w przypadku Windows 7 - wielu użytkowników poprzednich wersji zadaje pytania, czy będą mogli nabyć tańszą wersję Upgrade oraz czy będą mogli przeprowadzić uaktualnienie bez potrzeby formatowania dysku i tzw. "czystej instalacji".

W związku z tym, że od niedawna temat uaktualnienia dotyczy także Europejczyków (anulowana wersja E nie pozwalała na bezpośrednie uaktualnienie) w naszym najnowszym artykule przedstawiamy zwięźle i konkretnie możliwe ścieżki migracji z poprzednich wersji Windows do "Siódemki". Pokazujemy także, do jakich edycji można uaktualnić sam system Windows 7 bez konieczności reinstalacji w ramach programu Anytime Upgrade.

Zapraszamy do lektury artykułu Uaktualnienie do Windows 7 i Anytime Upgrade.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję