r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dla zapominalskich ;-)

Strona główna Aktualności

O autorze

Dzisiaj dwa ciekawe programy dla zapominalskich - ShowPass 1.0 oraz WinPWL 3.5 Millenium Edition. Dzięki z nim z łatwością odkodujemy \"zagwiazdkowane\" hasła, które umożliwiają nam dostęp do stron WWW, kont e-mail czy serwerów FTP. Szczególnie przydatne przed reinstalacją systemu.

ShowPass 1.0 - pokazuje wszystkie hasła zamaskowane gwiazdkami, niezależnie od programu (Internet Explorer, Windows Commander/Total Commander itp.). Obsługa programu jest bardzo prosta - widniejącą w okienku programu lupę trzeba przeciągnąć nad maskujące gwiazdki i w okienku pojawi się odkodowane hasło. Do pobrania w dziale PROGRAMY -> Inne akcesoria

WinPWL 3.5 Millenium Edition - umożliwia podgląd i edycję wszystkich haseł zapisanych standardowo przez system Windows w plikach .pwl. Obsługuje 19 typów haseł (łącznie z sieciowymi, startowymi itp.). Do pobrania w dziale PROGRAMY -> Narzędzia systemowe

Ponadto, inne ciekawe \"perełki\" - m.in. Volo View Express, przeglądarka plików graficznych AutoCAD\'a oraz program Mocny Akcent, bardzo ułatwiający pracę gdy chcemy uzyskać polskie znaki w programach, które tego nie umożliwiają (mają przyporządkowane do kombinacji alt+litera jakieś funkcje).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.