r   e   k   l   a   m   a
reklama

DlaZwierzaka.com 2015.401.947.1918

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja dlaZwierzaka.com jak i serwis o tej samej nazwie, to skarbnica informacji o usługach zoologicznych w naszej okolicy. Będzie przydatna zarówno gdy pupila chcemy adoptować, leczyć, obdarować jak też pochować.

Ekran główny zawiera ponad 20 kategorii tematycznych. Wśród nich znajdziemy takie jak: Adopcja zwierząt, Hotel dla zwierząt, Restauracja przyjazna zwierzętom, Weterynarz, Sklepy Zoologiczne, Rehabilitacja dla zwierząt, Fryzjer czy też cmentarze. Zakres jest naprawdę ogromny. Niestety w bazie brakuje wielu informacji. Bez problemu trafimy na placówki, które posiadają jedynie dane adresowe, bez opisu czy też możliwości wcześniejszego kontaktu. Zabrakło także bardziej zaawansowanych metod filtrowania wyników (np. ilość opinii)

Domyślnie aplikacja wyświetla listę lokali w naszej okolicy wraz z nazwą i przypisaną kategorią. Możemy również skorzystać z tradycyjnej wyszukiwarki. Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w specyfikę Windows Phone, dzięki czemu nawigacja jest prosta i intuicyjna. Program powinien zagościć w telefonie każdego miłośnika zwierząt.

© dobreprogramy
reklama

Publikacje powiązane

dlaZwierzaka.com – prostota i funkcjonalność dla posiadaczy zwierząt

3
16.06.2015  •  Maciej Olanicki

Producenci oprogramowania, a dokładniej aplikacji mobilnych, prześcigają się w znajdowaniu dla smartfonów kolejnych zastosowań. dlaZwierzaka.com to, jak nietrudno się domyślić, narzędzie, które może uprościć posiadaczom zwierząt odnalezienie wielu przydatnych usług. dlaZwierzaka.com jest dostępne w wersji na Androida, iOS-a i Windows Phonea. Aplikacje są spójne i oferują zbliżoną funkcjonalność. Polega ona przede wszystkim na udostępnieniu katalogu dziesiątek sklepów czy punktów usługowych związanych z bardzo szeroko pojętą tematyką zwierząt domowych i nie tylko. Program może wykorzystywać…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic