r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dlaczego Microsoft przegrywa z Google

Strona główna Aktualności

Kiedy pojawia się temat rywalizacji pomiędzy Microsoft i Google, tak jak podczas zeszłotygodniowego Microsoft MVP Global Summit 2007, do gry wchodzi często więcej emocji niż rzetelnych faktów.

Microsoft stara się walczyć ze stereotypami i przyzwyczajeniami przekonując przy każdej okazji dlaczego warto korzystać z jego wyszukiwarki - w rzeczy samej, przekonuje do tego nawet własnych pracowników atakując ich reklamami Live Search w siedzibie korporacji w Redmond. Google z kolei wydaje się być tym faktem nieporuszony, co jeszcze bardziej irytuje wielu pracowników Microsoft - poczynając od szefa korporacji Steve'a Ballmera, który przy wielu okazjach ostro wypowiada się o konkurencji. Wszyscy szefowie Microsoft są przy tym zgodni co do zapewnień, że firma jest zdecydowana wygrać ten wyścig i w tym celu sięga po wszystkie niezbędne zasoby. Tak podczas wspomnianego summitu zapewniał sam Bill Gates oraz inni prezesi, których tłumaczenia miałem okazję posłuchać na żywo. Subiektywnie przyznaję jednak, że nie byli przekonujący i w ślad za Robertem Scoble pytam - czy aby faktycznie?

Ciąg dalszy mini-felietionie Dlaczego Microsoft przegrywa z Google

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.