r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dni IT 2006 w Opolu

Strona główna Aktualności

O autorze

Jutro i pojutrze, na Politechnice Opolskiej odbędą się Dni Technologii IT 2006. To już druga edycja tej konferencji, w tym roku ma ona jednak wymiar szczególny gdyż jest częścią obchodów 40-lecia Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej. Konferencja wspierana jest przez czołówkę firm z branży informatycznej m.in. IBM, Microsoft, Novell, Oracle, AMD i Siemens.

Opolskie Dni IT to cykliczna impreza dla informatyków, ale nie tylko informatyków. Organizowana przez Studenckie Koła Naukowe InFormat oraz Grupę .NET Politechniki Opolskiej przy wsparciu i współpracy władz Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej. Jak piszą organizatorzy, impreza ma na celu propagowanie nowoczesnych i wiodących technologii informatycznych jak również możliwość unikalnego spotkania w środowisku informatyków. W ramach konferencji obędzie się 17 sesji poruszających tematy związane z branżą IT, szczegółowy program można uzyskać na stronach organizatora.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.